Connect with us

Sveikata

Diarėjos gydymas: 4 natūralūs būdai, kaip sustabdyti diarėją

Dieta
Jei jums skrandžio infekcija, gali padėti bananų, ryžių, obuolių tyrės ir skrudintos duonos dieta. Šie produktai padeda gydyti diarėją, nes yra minkšti ir gali padėti jums greičiau išgyti nuo šios ligos. Galite dar į savo racioną įtraukti krekerius, arbatą, obuolių sultis ir sultinį.

Probiotikas
Probiotikų galima rasti maiste arba milteliais ar tabletėmis. Šie mažučiai mikroorganizmai užpildyti gerosiomis bakterijomis ir padeda palaikyti jūsų virškinimo sistemos florą. Šios bakterijos palaiko blogųjų ir gerųjų bakterijų žarnyne pusiausvyrą. Jų yra tokiuose produktuose, kaip alyvuogės, sūdytuose produktuose ir duonoje. Jei sergate infekcija, patariama gerti probiotikų tabletes arba miltelius. Jie atkuria sveikas bakterijas, kurių netekote dėl ligos, ir palengvina simptomus.

Skysčiai
Gerti daug skysčių – tai dar vienas natūralus diarėjos gydymo būdas, kuris gali palengvinti simptomus. Dėl infekcijos jūsų kūnas praranda skysčius, todėl jis gali dehidratuoti. Dehidratacijos požymiai gali būti galvos svaigimas, kojų drebulys, apetito netekimas ir bendros savijautos pablogėjimas. Dehidratacija itin pavojinga gali būti vaikams ir senyvo amžiaus žmonėms.

Eteriniai aliejai
Daugeliui žmonių skrandžio skausmą arba infekciją palengvina eteriniai aliejai. Šie aliejau išgaunami iš augalų, jie pasižymi gydomosiomis savybėmis. Jie gali padėti esant uždegimui ir atsikratyti bakterijų. Taip pat pasižymi priešvirusinėmis savybėmis. Aliejai, kurie padeda palengvinti skausmą, įskaitant mėtą ir imbierą. Jie pasižymi savybėmis, kurios sumažina pilvo skausmą ir pykinimą. Masažuokite pilvą šiais aliejais. Levanda gali gydyti uždegimą ir traukulius, o smilkalai kovoja su infekcija.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × three =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending