Connect with us

Įdomybės

Europos moterų šarmo paslaptis

Tarp europiečių sunku rasti moterį, kuri, kaip mūsų tėvynainės, pradėtų dieną nuo savo netobulumų apžvalgos veidrodyje ir dešimt kartų per dieną graužtųsi dėl nereikalingų kilogramų. Prancūzės, vokietės ir belgės žino, kad jos netobulos, todėl kad tobulybė neegzistuoja. Ir dar jos žino, kad kojų ilgis ir skaičius svarstyklėse jokiu būdu necharakterizuoja jų kaip asmenybių.

Europos moterų šarmo paslaptis-1

Jos netrokšta vyrų dėmesio

Paradoksalu, bet faktas: moterys Europoje nesivaiko vyrų dėmesio, bet lengvai jį gauna. Istoriškai nepergyvenusios smarkaus pokarinio vyrų trūkumo , Europos moterys niekada nebuvo atsidūrusios padidintoje konkurencijoje dėl stipriosios žmonijos pusės atstovų.

Jos nesigėdija netobulumų

Visiems, atvykusiems į bet kurią Europos šalį, dideliu atradimu tampa tai, kaip lengvai ir nevaržomai moterys ten susigyvena su aiškiais savo trūkumais. Jos nepridengia plaukais suapvalėjusių skruostų ir neprisidengia delnu ne visai lygių dantų. Moterys priima save tokias, kokios yra ir nesistengia atrodyti geresnėmis. Čia ir yra jų žavesys.

Europos moterų šarmo paslaptis-2

Jos vertina individualumą

Individualumo kultas klesti Europos kultūroje jau ne pirmą dešimtmetį. Moterys pirmiausia vertina tuos savo bruožus, kurie skiria jas nuo aplinkinių: ar tai būtų odos spalva, tekusi iš senelio – imigranto, plaukų tekstūra, perduota motinos, ar mimikos raukšlelės, primenančios išgyventas emocijas.

Europos moterų šarmo paslaptis-1

Asmeninis komfortas yra jų prioritetas

Europos moterys neina į parduotuves su aukštakulniais ir neaptempia klubų siaurais sijonais su viltimi sutikti „JĮ“ pačiu netinkamiausiu momentu. Jos žino, kad „JIS“ atkreips dėmesį į jas ir su laisvais džinsais ir patogiais kedais. Tai nereiškia, kad Europos moterys vaikšto išskirtinai su ištampytais treningais ir suplyšusiais marškinėliais. Jos tvarkingos, tačiau nėra pabrėžtinai moteriškos.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 1 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending