Connect with us

Life

Fermeris manė, kad pasiėmė paprastus kačiukus, bet kai jie paaugo, jo laukė siurprizas

Daugelį žmonių mūsų laikais domina vien tik gerbūvis. Tačiau šio fermerio polegis įrodo, kad  dar yra gerų žmonių, kuriems pinigai nėra svarbiausi.

Pasivaikščiojimo po mišką metu fermeris surado pamestus kačiukus. Tie mažuliukai beginkliai kamuoliukai cypavo ir beviltiškai šaukėsi pagalbos. Fermeris nusprendė, kad jų mama kažkur pasimetė arba žuvo, parsinešė kačiukus namo ir apgyvendino daržinėje, kur jie labia greit pasijuto lyg namuose.

Po pusmečio fermeris suprato, kad kačiukai neįprasti – jie tapo stambesni, negu įprastos katės, o kailis įgavo visiškai kitą atspalvį, labiau panašų į plėšrūnų. Tada jis nusprendė parodyti kačiukus veterinarui iš draustinio, kuris gyveno netoliese. Ir čia jo laukė didžiulė staigmena – kačiukai, pasirodė besantys manulai.

Veterinaras paaiškino, kad manulai sunkiai pritampa nelaisvėje ir vargu ar pavyks juos pasilikti namuose. Tai laukiniai gyvūnai, kurie labia sunkiai prijaukinami – tik mažyčiai kačiukai gali gyventi su žmonėmis, o suaugę gyvūnai sukels nemažai problemų ir anksti mirs.

Ką gi nusprendė fermeris?

Manulai – egzotiški gyvūnai, kuriuos su džiaugsmu perka turtingi žmonės. Kaina už jauniklius pradedama skaičiuoti nuo 100 000 rublių ir gali siekti milijoną., tai priklauso nuo kailio spalvos. Manulų kačiukai – patys brangiausi, todėl fermeris galėjo patalpinti skelbimą, parduoti kačiukus ir užsidirbti vieną-du milijonus, nieko neveikdamas.

Bet jis nusprendė pasielgti kitaip. Per tą pusmetį jis taip prisirišo prie kačiukų, kad nusprendė juos atiduoti į draustinį, kad jie gyventų natūralioje aplinkoje. Draustinyje juos iškart apgyvendino su suaugusiomis manulų katėmis, įvaikinusiomis kačiukus. Po metų juos paleido į laukinę gamtą., kur jie sėkmingai prisitaikė.

Tai geras poelgis, kurio niekas be fermerio neįvertins. Bet kuris kitas jo vietoje būtų pardavęs kačiukus ir gautų savo milijonus. Bet jam ne pinigai buvo svarbiausi, o šiluma ir rūpestis savo artimuoju – nedaugelis žmonių mūsų laikais galėtų pasielgti taip, kaip jis…!

O ką jūs būtumėte padarę jo vietoje?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =

Fresh articles

Facebook

Trending