Connect with us

Įdomybės

Gausa duodama tiems, kurie jos jau turi

Pabandykite dviejų savaičių bėgyje daryti vieną paprastą dalyką ir jūs pamatysite, kaip jūsų gyvenimas keičiasi tiesiog akyse: duokite žmonėms tai, ko, jūsų nuomone, jie jums gaili (rūpestis, meilė, pagalba, pagarba, dėkingumas ir pan.)

Jums kažko trūksta? Tada tiesiog elkitės, lyg jūs jau tai turite, ir tai būtinai pas jus atsiras. Greitai viskas, ką jūs duodate, pradės jums grįžti.

Atminkite, kad jūs negausite to, ko jūs nedavėte. Energijos pritekėjimas nustatomas pagal jos nutekėjimą. Ir jei jums atrodo, kad pasaulis jums kažko neduoda, atminkite, kad pas jus jau viskas yra. Jūs tiesiog to nematote, kadangi blokuojate aukščiau minėtus srautus.

Energijos pritekėjimo ir nutekėjimo priklausomybę vienas nuo kito puikiai paaiškina Kristaus žodžiai:

 Duokite, ir jums bus duota; saiką gerą, prikimštą, sukratytą ir su kaupu duos jums į užantį. Kokiu saiku seikite, tokiu jums bus atseikėta”.
Gyvenimiškojo pritekliaus negalima matuoti atskirai nuo žmogaus. Jis yra jūsų esybės dalis.  Svarbiausia – nepamirškite dėkingumo ir visos tos gausos, kuri yra ne jumyse, pripažinimo.

Gerbkite gyvenimo didybę jus supančiame pasaulyje. Pajuskite saulės spindulių šilumą ant jūsų odos, įžvelkite gėlių grožį, pasimėgaukite momentu, kai jūsų dantys įsirėžia į sultingą vaisių, arba kai jūs iki paskutinio siūlelio permirkstate vasaros lietuje…Gausa laukia jūsų visur.

Išmokite pastebėti ją aplink save, jūs tuo pačiu pagyvinsite priteklių, snaudžiantį jumyse. Suteikite jam galimybę išsiveržti į laisvę.

Šypsodamiesi nepažįstamajam gatvėje, jūs jau išlaisvinate dalelę savo energijos. Jūs tiesiog duodate toliau. Paklauskite savęs: „Ar galiu jam kažkuo padėti?“

Kad pasijustumėte visko pertekę, iš jūsų visiškai nereikalaujama kažko ypatingo. Kai perteklius eina iš vidaus, visa trokštama vienaip ar kitaip ateina pas jus.

Gausa duodama tam, kas jos jau turi. Gali pasirodyti neteisinga, bet tai ne taip. Tai – Visatos dėsnis.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 1 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]