Connect with us

Sveikata

Geriausia priemonė idealiai odai. Nuvalo pigmentinės dėmes lyg trintukas

Kaip pašviesinti odą namų sąlygomis.

  1. Uogų sultys

Geriausia priemonė idealiai odai. Nutrina pigmentines dėmes lyg trintukas.

Tiks putinas, spanguolės, raudonieji ar juodieji serbentai. Iš saujos šviežių uogų reikia išspausti sultis, sumirkyti jose marlę ir 15 min uždėti ant veido, paskui nusiprausti.

  • Soda

Į arbatinį šaukštelį sodos įlašinkite kelis lašus vandens, kad susidarytų košelė. Užtepkite gautą priemonę ant probleminių odos sričių , galite lengvai pamasažuoti, paskui nuplaukite vandeniu.

  • Citrinų sultys

Geriausia priemonė idealiai odai. Nutrina pigmentines dėmes lyg trintukas.

Nesant alergijos citrusiniams galima pasinaudoti balinančia kauke iš grietinės ir citrinų sulčių. Sumaišykite šiuos ingredientus proporcija 1:1 ir užtepkite ant veido 15 min, paskui nuplaukite.

  • Česnakas

Česnake yra didelis kiekis eterinių aliejų, kurie puikiai balina odą ir šviesina pigmentines dėmes. Tiesiog perpjaukite nuluptą skiltelę pusiau ir patrinkite ja veidą kelis kartu per dieną.

  • Cinkas ir selenas

Geriausia priemonė idealiai odai. Nutrina pigmentines dėmes lyg trintukas.

Pigmentinių dėmių atsiradimas gali liudyti šių dviejų grožiui svarbių elementų trūkumą. Paįvairinkite savo racioną produktais, kuriuose jų yra, valgykite avižas, riešutus, pieną, kukurūzus, lęšius, žuvį ir jūros gėrybes, kepenis, sezamą.

Šios priemonės padės išbalinti odą, suteikti jai gaivią išvaizdą ir padaryti pigmentines dėmes mažiau pastebimas. Jei kas nors iš jūsų draugų kenčia nuo panašių problemų , būtinai pasidalinkite su juo šiuo straipsniu.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =

Fresh articles

Facebook