Connect with us

Sveikata

Gydykite apnuogintas dantenas šių naminių priemonių pagalba

Gerkite žaliąją arbatą

Dėl didelio antioksidantų kiekio žalioji arbata turi daugybę privalumų, įskaitant apnuogintų dantenų gydymą. Žaliosios arbatos antioksidantai pasižymi sugebėjimu naikinti bakterijas, sukeliančias dantenų susirgimus ir mažinti uždegimą, susijusį su apnuogintomis dantenomis. Taip žalioji arbata ne tik efektyviai gydo dantenas, bet ir lengvina skausmą, lydintį būseną.

Alijošius

Kaip ir žalioji arbata, alijošius pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, o taip pat sugeba naikinti bakterijas, sukeliančias dantenų susirgimus. Jei jūs turite kitų dantenų pažeidimų ar susirgimų, išskyrus apnuogintas dantenas, alijošius gali tapti puikiu indėliu jūsų burnos sveikatos atstatymui.

Kokoso aliejus

Kokoso aliejaus įtraukimas į jūsų rutiną puikiai tinka dantenų sveikatai. Tai žinoma kaip „skalavimas aliejumi“. Jūs paprasčiausiai dedate truputį aliejaus į burną ir skalaujate. Tai garantuoja, kad visa burna turės kokosų aliejaus sluoksnį ir gaus visus jo privalumus.

Kokosų aliejus sukuria tam tikrą sluoksnį, kuris gali užkirsti kelią mikrobų ir bakterijų atsiradimui tarp dantenų ir dantų.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × four =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]