Connect with us

Įdomybės

Gydytojai pasakė: liko vos trys savaitės. O ji žinojo, kad sulauks proanūkės gimimo

Kaila Treisiprofesionali fotografė, ji didžiuojasi, kad jai likimas patikėjo gebėjimą sustabdyti laiką. Garsūs žodžiai, už kurių slepiasi ne mažiau svarbūs darbai, ir neseniai tai nutiko jos šeimoje.

Džen Roper, Kailos prosenelė, būdama 92 metų amžiaus, sulaukė iš gydytojų jos amžiui būdingos liūdnos diagnozės, gydytojai numatė, kad jai liko gyventi trys savaitės. Bet šeimą, tuo pačiu, pasiekė ir puiki naujiena, ir viskas susiklostė visai kitaip.

Garbaus amžiaus sulaukusi Džen beveik nesikėlė iš lovos ir gydytojo žodžiai jos nenustebino. Ir taip jau ilgai esu šiame pasaulyje… Bet po to atėjo kita žinia, kad jos proanūkė, Kailos sesuo, paskelbė apie savo ilgai lauktą nėštumą.

Ir Džen užsidegė noru pagyventi dar tiek, kad būtinai pamatytų savo proproanūkę. Juk daugiau nieko ir nereikia…niekas nesuprato, kokiu būdu dar išsilaikė 36 savaites, bet čia rodomose fotografijose tam geras įrodymas, kad bobulė įgyvendino savo svajonę.

O kitą rytą šeima su nuostaba pamatė, kad Džen gamina pusryčius ir ji visai neatrodė išsekusi ir kretanti, kaip pastarąsias dienas.

Bobulė pasitikslino pas proanūkę, kokia šiandien diena, ir, dalykiškai ėmė ruoštis – artinosi 75-osios jos vestuvių metinės.  Ir tegu ji daugiau davė nurodymus, negu dirbo rankomis, bet 92 metų moteris vėl atgijo, panoro būti graži, gauti ryškias nuotraukas su svarbia data.

Sulaukusi 11-os proanūkės ir pirmos proproankūkės  gimimo, ji jau nieko nebebijo ir nori, kad kiekviena diena būtų ypatinga.

Kaila Treisi džiaugiasi, kad jai pavyko savo akimis pamatyti ir įamžinti dar vieną visa apimančios meilės stebuklą. Jos prosenelė ir prosenelis netgi gyvenimo saulėlydyje myli vienas kitą ir džiaugiasi savo didele ir vis augančia šeima. Tai stebuklas ir palaiminimas, kurį galima priimti tik širdimi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × one =

Fresh articles

Facebook

Trending