Connect with us

Life

Įrodyta: moterys vairuoja geriau už vyrus

Kiek kartų jums teko girdėti panašius juokelius, kaip „moteris už vairo – nusikaltėlė“ ? Tačiau seniai žinoma, kad moterys vairuoja kur kas atidžiau už vyrus.

Eilinis Meksikos kelių eismo saugumo centro tyrimas nustatė, kad moterys vairuoja žymiai saugiau ir rečiau patenka į eismo įvykius. Tik 29% visų avarijų įvyksta dėl moterų kaltės.

Štai 7 patarimai, kaip vairuoti saugiau:

  1. Jokių telefonų!

Nors moterys laikomos gabesnėmis daugiaužduotiškumui už vyrus, kalbėti telefonu už vairo visgi neverta. 15-20% visų eismo įvykių nutinka dėl mobiliųjų įrenginių naudojimo. Net laisvų rankų funkcija negarantuoja saugumo, kadangi blaško vairuotojo dėmesį.

  1. Saugos diržas tinka visiems.

Vyrai 10% rečiau užsisega diržą nei moterys. Jei jūs pradėsite segtis diržą kiekvieną kartą, kai sėdatės į mašiną, po 21 dienos tai taps įpročiu ir virs automatišku refleksu.

  1. Nepamirškite vaikų.

Net jei jūs paprasčiausiai susiruošėte „nulėkti iki parduotuvės“ , vaikų transportavimas turi vykti pagal visas saugumo taisykles. Labai dažnai autokėdutės montuojamos neteisingai, o daugelis jomis išvis nesinaudoja. Tai nusikaltimas vaikų atžvilgiu.

  1. Laikykitės greičio skirtingose juostose.

Nors kelias paprastai dalijamas skirtingo greičio juostomis, daugelis tai ignoruoja. Jei jūs norite važiuoti greitai arba lėtai, prašome rinktis atitinkamą juostą. Netapkite eismo įvykio priežastimi.

  1. Naudokite signalus.

Stabdymai ir posūkiai sugalvoti ne šiaip sau. Naudokite juos pagal paskirtį, jei nenorite sukurti avarinės situacijos kelyje.

  1. Jūsų geriausias draugas – draudimas.

Uždarėte raktelius mašinoje? Pradūrėte padangą? Visus šiuos dalykus dengia geras draudimas. Rinkitės polisą, kuris geriausiai tinka būtent jums.

  1. Geriau vėliau, nei niekada.

Kaip žinia, „skubos darbą velnias gaudo“. Keliuose viskas dar rimčiau; neviršykite greičio ir nekirskite kitų, kad greičiau pasiektumėte reikiamą tašką. Tai banalu, tačiau baisiausi eismo įvykiai paprastai įvyksta važiuojant dideliu greičiu.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − 10 =

Fresh articles

Facebook