Connect with us

Įdomybės

Iš pavargusios moters į gražuolę, stebuklingi triukai

  • Strėlytės

Jeigu tu bijai, kad strėlytės gali nepavykti, pabandyk iš karto jas piešti ne pravedimu, o pasidaryk eskizą šešėliais. Geriausia imti ne juodus, o rudus šešėlius. Taip galima lengvai pataisyti kontūrą, jei kažkas ne taip.

Po to, kai eskizas gatavas – imk akių apvadą ir pradėk dažyti savo strėlytę. Vesk liniją nuo išorinio akies kampo link vidinio. Neskubėk iškart daryti Amy Winehouse stiliaus strėlyčių, geriau pradėti nuo plonos linijos ir po truputį ją platinti.

  • Mėlynės po akimis

Gudrybė: mėlynės yra šalto atspalvio, atitinkamai kad jas paslėptum, reikia naudoti šilto atspalvio konsilerį. Gerai tiks persikų atspalvio. Geriausia jį tepti pirštų pagalvėlėmis, nesmarkiai spaudžiant odą. Patariame rinktis BB konsilerį, juk jis lengvas, atspindintis šviesą ir nepabrėžia raukšlelių po akimis.

  • Idealūs antakiai

Gudrybė: antakių makiažui geriausiai tinka šešėliai. Jie atrodo maksimaliai natūraliai ir švelniai. Svarbu pasirinkti tinkamą šešėlių spalvą. Neverta rinktis spalvos, kuri tamsesnė už tavo plaukus. Tai atrodo truputį kvailai ir vulgariai. Dažyti antakius reikia griežtai pagal plaukelių augimą, o antakio galas turi būti visada tamsesnis už pradžią.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 2 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]