Connect with us

Life

Jei kažkas yra pritempiama, tai yra ne tavo

Santykiai – tai sielos džiaugsmas, pasaulis dviem

Ne tokia! Ne šitam vyrui. Todėl kad jis tau ne toks. Na ne tavo ir viskas, taip būna. Ir nors tu susilenk keturlinka ir gauk palaiminimą iš tūkstančio išminčių, jis taip ir nebus tavo. Ir su tavim viskas tvarkoje. Netvarka tik ten, kur ne tavo vieta.

Jei nors truputėlio trūksta, to truks visą gyvenimą.  Norisi, kad trūktų? Jei taip, gerai, tai tavo pasirinkimas, tai irgi galima, kodėl ne. Tada nereikia bandyti kažko padaryti, kad užtektų. Tiesiog priimk ir gyvenk su „trūkumu“. Pati gi pasirinkai.

Mes, moterys, meistrės apgaudinėti save. Iš pradžių sugalvojame vyrą, paskui pernešame visus šiltus jausmus ir įsivaizdavimą, kaip turi būti, ant jo, o paskui stebimės, kad jis visai ne toks, koks turi būti. Tačiau tai, kad jis ne toks, buvo suprantama iš pat pradžių.

Tiesiog mes nusprendėme save apgauti ir patikėti tuo, kad jis dabar ne toks, o su laiku pasikeis, duokime jam šansą ir viskas bus gerai. O paskui duokime antrą, trečią, o ir išvis duosime šansus , kol jis pasikeis, juk mes patikėjome, kad jis taps kitoks, kad jam reikia tik trupučio daugiau laiko.

Manau, klausimo sprendimas sekantis. Yra dalykų, dėl kurių mums lengva eiti į kompromisus arba, galiausiai, mes galime tai padaryti.

O yra dalykų, kurie visiškai priešingi, dėl kurių, kaip besinorėtų, kompromisas negalimas.  Teoriškai galimas, bet mums tai toks principinis klausimas (garbės, sąžinės ar vertybių), kad praktiškai – niekaip. Nors save apgauti ir pavyko, bet gyvenimo neapgausi.

Tas pats ir su jausmais. Jei jų nėra pradžioje, tai iš kur jie  ateis vėliau? Jų, atrodytų, ir tampa daugiau (kai kuriais atvejais), tik jie dirbtinai iškankinti ir nukreipti į pavidalą, o ne į realų žmogų. Kažkur, galbūt ir yra žmogus, kuris atitinka tą pavidalą, bet tai tikrai ne tas vyras.

Santykiai – tai sielos džiaugsmas, pasaulis dviem, tai atsistatymo vieta, kur atsijungi nuo problemų, kamertonas, kuris suderina tave su visu kuo geriausia, kas yra. Jei tai ne taip, juo labiau pačioje pradžioje (!), kam tokie santykiai?!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 18 =

Fresh articles

Facebook