Connect with us

Life

Ji pasislėpė po lova, norėdama patikrinti, ar ištikimas jai jos vaikinas

Po keleto metų stabilių santykių, aistra tarp jų šiek tiek nurimo. Mergina ėmė savęs klausinėti: „Ar ištikimas jis man? Ar myli? Ką jis padarys, jei aš jį paliksiu?“


Norėdama patikrinti savo mylimojo reakciją, mergina nusprendė parašyti jam laišką apie tai, kad viskas baigta, kad jai atsibodo jo abejingumas, meilė seniai mirė ir pan. Bet iš tikrųjų ji nesiruošė jo palikti.

Viskas buvo paruošta. Laiškas gulėjo matomoje vietoje. Liko tik sulaukti vaikino ir palindus po lova žiūrėti, kokia bus jo reakcija.

Grįžęs namo ir perskaitęs laišką, jaunuolis ėmė linksmai švilpauti, rinkdamas kažkieno telefono numerį.

Mergina negalėjo patikėti savo ausimis. Kas vyksta? „Mieloji, sveika! Aš važiuoju! Įsivaizduoji, ji pati susiprato, pagaliau, kad aš esu neištikimas! Pati išėjo, ačiū Dievui. Viešpatie, šie santykiai buvo didžiulė klaida. Išsilaisvinau nuo jos, ačiū Dievui… Greit tave, pagaliau, pamatysiu!“ – kalbėjo vaikinas į telefoną.

Mergina šoke pragulėjo po lova kelias minutes. Kaip ji galėjo taip apsirikti? Tiek metų pragyventi su žmogumi, kuris jos visai nevertina? Kai vaikinas išėjo, staiga ašaros ėmė ristis jos skruostais.

Ji nusprendė susikaupti, suimti save į rankas ir nekentėti nė sekundės dėl šio idioto. Kaip jis galėjo? Ant stalo mergina rado laišką. “Atsisveikinimo. Nuo jo“, – pagalvojo ji. Laiškas buvo trumpas: „Tu kvailutė, brangioji mano, saulute, kai kitą kartą norėsi mane patikrinti, pažiūrėk, ar tavo pėdos iš po lovos nekyšo. Išėjau į parduotuvę. Greit būsiu. Myliu!“

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × three =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending