Connect with us

Įdomybės

Jis atėjo į svetimą prieangį, tikėdamasis surasti maisto atliekų…Beausis katinas nežinojo, kad jis stebimas!

Kažkaip vieną kartą, paprasta Kanados vidutinio amžiaus pilietė pamatė per langą katiną, kuris atklydo į kiemą, ieškodamas maisto. Matyt, iš namo sklido maisto kvapas, ir katinas atėjo, tikėdamasis atrasti bent kąsnelį ko nors valgomo. Atrodo, visai normalu, ir kas gi čia ypatingo?

Iš tikrųjų nieko ypatingo, jei ne viena detalė: katina buvo be ausų. Ir šiaip atrodė toks apgailėtinas, liūdnas ir susivėlęs, kad geraširdė Monrealio (Kanadoje)  miesto gyventoja, beje, jos vardas Izabelė – nusprendė padėti nelaimingam katinėliui.

Iš visko sprendžiant, katčiukui reikėjo medicininės pagalbos. Moteris paskambino į savanorių, užsiimančių gyvūnų gelbėjimu, centrą. Vėliau paaiškėjo, kad katinas jau keletą metų vienišas vaikštinėjo miesto gatvėmis, gyveno pusiau badu, maitinosi bet kuo, ir aplamai jautėsi labai nelaimingas.

O žiemą jam nutiko nelaimė: jis nušalo ausytes ir dar pasigavo infekciją. Rezultatas buvo tas, kad katinas neteko ausų. Tačiau, nežiūrint į nieką, jam pavyko išgyventi!

Rastinukui buvo apie 7 metus. Parazitai, randeliai, žaizdos po visą kūną ir netgi imunodeficito virusas – tik katiniškas…Tai dar ne visas problemų, kurias rado veterinarai, sąrašas. Katukui išrašė vaistų, kad nors kažkiek pagerintų jo būklę. Ir pavadino šį katinuką Hansiuku. Prieglaudoje, kurioje jis apsigyveno, netgi liūdnai juokaudavo, kad Hansiukas jau išnaudojo savo 8 gyvenimus ir dabar gyvena paskutinį – devintą – toks vargšas jis atrodė.

Daugiau kaip 3 mėnesius Hansiuką pralaikė klinikoje. Per tą laiką pavyko žymiai pagerinti jo sveikatą ir savijautą, padarius beveik neįmanomą darbą, palyginus su problemomis, kurios buvo. Pirmą laiką katinas šalinosi žmonių. Atsiliepė gatviniai įpročiai.

 

Beje, po to jis išmoko bendrauti ir atsivėrė savanoriams iš kitos pusės: kaip labai švelnus ir geras iš prigimties katinėlis.

Dabar Hansiukas pas laikinus globėjus. Jis daug miega, sočiai valgo, jį nuolat glosto, kas labai patinka neseniai niekam nereikalingam buvusiam katinui. Tikimės, kad greitai jis atras nuolatinius namus. Jis jau daug prisikentėjo – laikas jau ir laimingai pagyventi! Sėkmės, tau, Hansiuk!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × three =

Fresh articles

Facebook

Trending