Connect with us

Life

Jis nugalėjo depresiją, ėmė lankyti sporto salę ir numetė 90 kg svorio

Kai Endriui Goldblatui buvo 15 metų, mirė jo tėtis ir jis krito į giliausią depresiją. Vaikystėje jis buvo stambus vaikas net nežiūrint į tai, kad žaidė futbolą. Bet po tėčio mirties jis visas dienas tik gulėjo lovoje ir valgė, nejudėdamas ir su niekuo nesikalbėdamas.

Jis kasdien suvartodavo po 10 000 kalorijų; per penkis metus jis priaugo 90 kilogramų. Galiausiai, būdamas 20 metų jis svėrė 245 kg. Jis buvo ne tik storas, o jau prikaustytas prie lovos.

Viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai jį ištiko priepuolis. Jam iškvietė greitąją pagalbą, bet dėl svorio jo niekas negalėjo nuvežti į ligoninę. Neštuvams jis buvo per sunkus, todėl buvo nuspręsta išlaužti jo namo sieną ir panaudoti krovimo mašiną jam nuvežti į ligoninę. „Galiausiai man prisiėjo atsikelti ir nusileisti pačiam, kad jiems nereikėtų laužti sienos“, – sako Endriu. Ir tai tapo atspirties tašku pasikeitimams.

Pradžioje buvo sunku svoris neleido jam iškart pradėti treniruočių. Tada jis pradėjo nuo paprasto ėjimo. Jis nueidavo pusantro kilometro per dieną, kas užimdavo jam 35 minutes.

Bėgant laikui jis atkreipė dėmesį į dietas, ėmė skaičiuoti kalorijas ir stebėjo savo racioną. Kai jam nusibodo vaikščioti, jis sako: „Aš nuėjau į sporto salę, ėmiau kilnoti sunkumus ir iškart pamėgau tai“.

Per 5 metus jis sumažino 245 kg iki 145 kg. Pakeitė drabužius nuo 5XL į XL, o jo talija sumažėjo nuo 185 cm iki 111.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 6 =

Fresh articles

Facebook

Trending