Connect with us

Humoras

Juokinga istorija, kuri nutiko prekybos centre. Arba kaip vaikas nustebino visą parduotuvę

Įsivaizduokite vaizdelį: karštą vasaros dieną, žmonių minia laksto po prekybos centrą, visi ieško sau tinkamo, vienintelio ir nepakartojamo maisto iškylai. Mano žmona ir aš… Mes jau beveik viską susipirkome, teliko tik daržovių nusipirkti. Prieš mus eina jaunas tėtis su berniuku vežimėlyje, taip pat skuba į tą patį skyrių. O čia  – tikras gausybės ragas : pomidorai, agurkai, paprikos, moliūgai, baklažanai, žalumynai – vaivorykštė mažiau spalvų ir atspalvių turi nei ši gausa, o dar atspindys veidrodžiuose, pabrėžiantis tą gausą gerąja prasme.

Jaunas tėtis palieka mažylį  su vežimėliu, pasiima krepšelį ir renka reikiamas daržoves. Ir staiga girdžiu vaiko balsą, ištarusį paskiemeniui: “O-x*-et!”. “Turbūt pasigirdo,” – pamaniau, bet po kelių sekundžių jau išgirdau daug garsiau ir ne tik aš:  “O-x*-et”, – balsas iš vežimėlio.

Čia Lietuva, net jei kažkas rusų kalbos nemoka, tai keiktis rusiškai visi moka. Tokia jau mūsų ta istorija. Bet čia ne apie tai…

Stumteliu žmoną į šoną dėl viso pikto: ” Tu irgi girdi, ar man tiesiog vaidenasi?”

Tuo metu, ir kiti pirkėjai ima kažką girdėti kažką įdomaus, šifruoja ir atkreipia dėmesį į jaunąjį keikūną, jau garsiai skanduojantį: “o-h*et!”.

“Na, vaikui patinka tas vasaros gėrybių grožis, turbūt dar niekada nematė tokios daržovių ir vaisių gausos, bet tėvai galėjo išmokyti šią jauną būtybę kitu žodžiu išreikšti savo susižavėjimą!”, –  tokią mintis švietė sumišusiose pirkėjų akyse.

Bet labiausiai stebino tėvas, kuris, priešingai nei kiti, nekreipė dėmesio į savo palikuonio skandavimą ir ramiausiai krovė paprikas į maišelį. Kai mažylis pradėjo ne skanduoti, o žviegti pritilusiame vaisių ir daržovių skyriuje savo “O-x * et !!!”. Tėvas ramiai pasisuko į jį ir tarė:

– Nikita, nusiramink, paimsiu aš tau tavo agurką

Žmonės nusišypsojo ir lengviau atsiduso.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 5 =

Fresh articles

Facebook

Trending