Connect with us

Įdomybės

Kad moteris atrodytų ,,brangi“: efektyvūs praktiški būdai

Mes pasiryžę atskleisti jums pagrindines paslaptis moterų, įkandin kurių atsigręžia vyrai.

  • Slaptas kasdieninis tvarkymasis

Ryte ir vakare būtinai eikite į dušą. Asmens higiena jums turi būti svarbiausia. Švarus ir išpuoselėtas kūnas geriausiai priima ir atskleidžia kvepalų ir dekoratyvinės kosmetikos aromatą.

Plaukai, nagai ir kitos kūno dalys visada turi  būti švarūs ir tvarkingi. Jeigu jūs fiziškai nespėjate, reikėtų pakoreguoti savo gyvenimo grafiką.

  • Laikas sau

,,Brangi“ moteris gerbia ne tik savo šeimos poreikius, bet savo asmeninius. Jai patinka kasdien surasti nors pusvalandį laiko kavos gėrimui tyloje, susitikimui su drauge arba pasilepinimui vonioje.

Nedarbo dienomis ji taip planuoja savo laiką, kad suranda galimybę pasivaikščioti po parduotuves, atsigerti kavos  arba pažiūrėti mėgstamą serialą

  • Gražūs išpuoselėti nagai

Gražios formos tvarkingi neiššaukiančiai nulakuoti nagai – vizitinė kiekvienos save gerbiančios moters kortelė. Ir  nesvarbu, kur darytas manikiūras, svarbu, kad jis puoštų jūsų rankas.

  • Subtilus aromatas

Kiekviena save gerbianti moteris turi turėti tik jai būdingą aromatą. Geriausia, kad jus apgaubtų brangių kvepalų aromatas, o ne kotletų ir virtuvės  kvapai.

Todėl nepašykštėkite ir nusipirkite flakonėlį mėgstamų kvepalų.

  • Sveiki plaukai

Į praeitį nuėjo sudėtingų kirpimų ir šukuosenų epocha. Dabar madingas paprasčiausias kirpimas ir sveiki natūralios spalvos plaukai. Tam, kad būtų pasiektas norimas efektas, pakanka kartą per mėnesį atnaujinti kirpimą ir naudoti puoselėjančias kaukes.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 13 =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending