Connect with us

Įdomybės

Kai abejoji, visada rinkis gerumą

Nepriklausomai nuo to, ar jūs manote, kad kažkas tyčia padarė jums bloga,rinkitės gerumą. Jūs visada galite būti geru žmogumi. Visada galite atleisti. Visada galite nuspręsti gyventi savo gyvenimą ir tikėtis, kad kada nors skriaudėjai galės gyventi savo, nesikišdami į svetimus reikalus.

Patyčioms, niekšybėms ar piktavalių atakoms nėra pateisinimo. Jūs niekada negalėsite tiksliai žinoti, kodėl kažkas vyksta šiuo momentu. Atsižvelkite į tai, kai nuspręsite keršyti.

Atleidimas gali būti geriausia, ką teks padaryti. Šypsotis ir sakyti „labas“ vietoj to, kad pradėtumėte aiškinimąsi. Atsispirti riksmams ir smerkimui. Atsakyti teigiamu komentaru vietoj niekšingos pašaipos. Bet patikėkite, jūs turite jėgų tai padaryti. Ir galiausiai jūs nepasigailėsite dėl to, ką padarėte.

Kaip sako Briana Vist: „Tai, kaip jūs susidorojate su dalykais, kurių negalite kontroliuoti, parodo, ar jūs esate savo gyvenimo herojus, ar auka.“

Tiems, kurie laiko save aukomis: išsilaisvinkite. Jūs jaučiatės taip, kadangi leidote tam įvykti. Visada galima kontroliuoti veiksmus, savo žodžius ir tai, kaip jūs išnaudojate galimybę komunikuoti visuomenėje.

Rinkitės gerumą. Ne todėl, kad jūs norite pripažinimo, ne todėl, kad jūs norite kažką įrodyti. O todėl, kad jūs turite sąžinę ir reputaciją. Rinkitės gerumą, todėl kad sielos gelmėje jūs žinote, kad tai teisinga. Rinkitės gerumą, kadangi jūs laimingas žmogus, kuris gali daug pasiūlyti pasauliui.

Kas nutiks, jei pyktį pasitiksime pykčiu? Veikėjas bus pateisintas dėl savo veiksmų. „Gesino“ ugnį ugnimi ir abu pralaimėjo. Neteko žmogiškumo, draugystės. Rinkdamiesi gerumą, pasiliekate viską.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + 18 =

Fresh articles

Facebook