Connect with us

Life

Kaip atsikratyti katinų žymių bute

Net sterilizuoti katinai žymi teritoriją. Dažnai siekis tokiu būdu pareikšti apie save sukeltas gyvūno psichologinio diskomforto ar problemų su sveikata, todėl primygtinai rekomenduojame parodyti numylėtinį specialistams. O atsikratyti „aromatingų sveikinimų“ namuose galima dviem paprastais būdais.

  1. Išbandykite maistinį actą. Didžioji dalis fermentų, esančių kačių šlapime, skaidomi gamtinių rūgščių. Paruoškite mišinį iš trijų dalių 9% acto ir vienos dalies vandens, įtrinkite nukentėjusią vietą, naudodami minkštą audinį, ir leiskite išdžiūti. Svarbu ! Įsitikinkite, kad jūs naudojate actą, o ne acto rūgštį.
  2. Į kovą su kvapais pasitelkite maistinę sodą. Pabarstykite žymę storu sluoksniu paprasto natrio chlorido. Sumaišykite peroksidą ir vandenį proporcija 1:1, įlašinę lašą „Fairy“. Sumaišykite iki standžių putų. Padenkite jomis sodos sluoksnį ir palikite kelioms valandoms. Įsijungdami į cheminę reakciją, soda ir peroksidas šalina pačius atspariausius nemalonius kvapus. Išdžiuvusią luobelę galima pašalinti paprasta kempinėle.

Tokios priemonės idealiai tinka minkštiems baldams ir kilimams, kurie dažniausiai kenčia nuo mūsų numylėtinių atakų. Po tokio sanitarinio apdirbimo ne tik jūs, bet ir pats katinas negalėsite rasti pažymėtos vietos.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 5 =

Fresh articles

Facebook