Connect with us

Įdomybės

Kaip įkrauti telefoną be rozetės? Ar žinojote, kad tai įmanoma?

Pasirodo, yra keletas būdų, kaip atgaivinti „nudususią“ bateriją.

Pakaitinimas

Tam prireiks peilio ir žiebtuvėlio arba degtukų. Išimkite akumuliatorių iš telefono, tada pakaitinkite peilį ant ugnies ir pridėkite prie akumuliatoriaus. Svarbiausia – neperkaitinti labai stipriai peilio. Po tokios procedūros akumuliatorius veiks apie 3 minutes.

Tiesa, po to jį reiks keisti.

Stiprus smūgis

Gal jūs esate girdėję, kad toks metodas veiksmingas su druskos baterijomis. Tai štai, jis tiks ir išmanaus telefono akumuliatoriui. Svarbiausia – čia nereikalingi jokie papildomi daiktai, akumuliatorių tiesiog reikia stipriai sutrenkti į akmenį arba į tvirtą paviršių. Taip galėsite paskambinti vieną kartą. O bateriją, po tokio smūgio, aišku reiks pakeisti.

Citrinos

Labai egzotiškas, bet veiksmingas būdas. Be to, nesugadina akumuliatoriaus. Taigi, jei šalimais nėra rozetės, bet turite labai daug citrinų, vinių ir varinį laidą, tada tikrai verta pabandyti. Į kiekvieną citriną įbeskite vinį, po to sujunkite jas tarpusavyje viela, o galus prijunkite prie akumuliatoriaus. Tie, kas tai išbandė praktiškai, tikina, kad kilogramas citrinų jums suteiks 3-4% įkrovos.

 Lipni juosta

Pats saugiausias būdas. Išimkite akumuliatorių, užklijuokite kontaktus lipnia juosta, o tada įstatykite į vietą. Šis būdas leis baterijai veikti dar 5-7 minutes.

Be abejo, visa tai – kraštutiniai būdai ir naudoti juos reikia labai atsargiai, tik tais atvejais, kai tai absoliučiai būtinas dalykas.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × three =

Fresh articles

Facebook