Connect with us

Įdomybės

Kaip paaiškinti šį gamtos reiškinį, žmogus kol kas nežino

Mažai kas tiki gamtos stebuklais, manydami, kad to nėra ir negali būti, bet gamta toliau stebina savo grožiu ir neįprastumu. Būna kai kurių reiškinių, kurių žmogaus protas nepajėgus paaiškinti. Žmogus bando sukurti meną arba kuria dėka savo fantazijos, bet ne jo jėgoms „perspjauti“ gamtą.

Būtent apie tai susimąstai, kai matai šį medį, iš kurio fontanu liejasi vanduo. Jis yra Dinošos kaime Juodkalnijoje. Būtent čia šis stebuklas nusprendė nustebinti žmones ir užsieniečiu visame pasaulyje.

Gyventojų žodžiais, tai paprastas kaimas, kur turistai nevaikšto. Šis įdomus reiškinys pasidėjo dar prieš 25 metus. Gyventojai pastebėjo, kaip iš aukšto medžio vidurio liejasi vanduo. Jo sustabdyti buvo neįmanoma, o ir patys žmonės nenorėjo stabdyti, juk tai taip gražiai ir kerinčiai atrodo.

Po to vanduo liejosi taip dažnai, kad vidinė dalis tiesiog supuvo. Bet vanduo eina ir toliau. Iš pradžių, kad paaiškintų šį reiškinį, žmonės manė, kad patys gyventojai vidun įstatė vamzdį, kad gautų tokį efektą. Bet gyventojams to nereikėjo. O ir klausimas, kaip vidun įstatyti vamzdį taip, kad šimtametis medis nenukentėtų.

Dabar štai po kiekvieno lietaus šis reiškinys ir toliau žavi žmones. Kai kuriems – tai jau įprastas reiškinys, o kai kuriuos jis dar sugeba nustebinti. Jeigu sąžiningai, mus irgi nustebino šis neįtikėtinas reiškinys, kurio autorius yra pati gamta!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − seven =

Fresh articles

Facebook