Connect with us

Įdomybės

Kaip pagal drabužius galima atspėti, ar moteris laiminga, ar ne: 5 pagrindiniai bruožai

Laimingą moterį pamatysi iš tolo: iš elgesio, manierų, balso, žvilgsnio, pagal jos stilių…

Štai keletas laimingos moters stiliaus indikatorių.

Tvarkingumas ir išvaizduos išpuoselėjimas

Laimingas žmogus neseka laiko, nes jis neturi kur skubėti. Harmoninga ir stabilios mąstysenos moteris neturi priežasties būti karštligiška ir jai nereikia niekam nieko įrodinėti. Todėl ji visada turi laiko ir noro harmoningai sutvarkyti savo išvaizdą pagal nuostabią dvasios būseną: susitvarkyti plaukus, išsilyginti palaidinę, išsivalyti batus.

Tvarkingumas kiekvienoje detalėje – tai laimingos moters dvasios harmonijos atspindys.

Suknelės, sijonai

Kasdieniniame šurmulyje mes dažnai ignoruojame savo moterišką esybę patogumo ir praktiškumo naudai. Mes turime tūkstančius priežasčių nesivilkti „nepatogių“ suknelių ir sijonų. Oras, ne tas atvejis, aktyvus gyvenimo būdas. Laiminga moteris yra pasiekusi harmoniją su savo vidine šerdimi. O kas gi labiau, nei šie favoritai – suknelės ir sijonai – padės išreikšti mūsų moteriškumą. Suknelės ir sijonai leidžia mums likti moterimis bet kokiomis aplinkybėmis.

Įmantrumo ir pompastiškumo nebuvimas

Ieškodama laimės, moteris stengiasi patraukti į save dėmesį, dažnai to siekiama per daug iššaukiančia ir ekstravagantiška apranga ar stiliumi. Laiminga ledi santūriai reiškia savo skonį. Laimingam žmogui nereikalingas papildomas jo nepakartojamumo patvirtinimas. Tai paaiškina santūrumą ir elegantišką minimalizmą, renkantis blizgesio elementus ir kitas detales.

Jokio vulgarumo

Gilios iškirptės ir per trumpas mini sijonas moters įvaizdyje demonstruoja, kad moteris yra aktyvioje vyro paieškoje, turi daugybę kompleksų arba blogą skonį. Bet kuriuo atveju, nė vienas iš šių aprangos detalių nedaro jos laiminga. Harmoninga, savimi pasitikinti moteris patraukli pati, be paslaptingos širdžių graužikės artilerijos.

Drąsūs akcentai

Laiminga moteris jokiu būdu neištirps pilkoje masėje. Jos įvaizdžiui nėra svetimos prabangios detalės, papuošalai  ir aksesuarai. Protinga moteris visada jaučia ribą tarp išraiškingumo ir beskonybės.

Pagrindinė laimingos moters paslaptis glūdi dvasios harmonijoje ir kibirkštėlės akyse. Drabužiai – tik išorinis apvalkalas, parodantis vidinę būseną. O skanų saldainį, žinoma, norisi supakuoti gražioje pakuotėje.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + eleven =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]