Connect with us

Sveikata

Kaip sugrąžinti jaunystę ir atsikratyti visų senatvės požymių: fizinių ir, kas svarbiau, psichologinių

Pradžiai nepakenks sugrįžti į vaikystę ir nustoti nutaisyti rimtą veidą – tam tikrame amžiuje moters tai nepuošia. Ryžkitės tokiam eksperimentui tiesiog šiandien ir tada galbūt jūs vėl pajusite gyvenimo skonį, kuris buvo prarastas per ilgus „rimto suaugusiojo“ egzistavimo metus.

Ne faktas, kad rytoj jūs prisiminsite ir laikysitės šių taisyklių, bet kaskart, kai prie jų sugrįšite, jūsų akys spindės ta pašėlusia chuliganiška ugnimi, kuri daro vaikų ir jaunuolių veidus tokiais patraukliais. Ir tarp kitko, kuo dažniau jūs naudosite juos gyvenime, tuo geriau jis klostysis – šios taisyklės pritaikomos bet kurioje sferoje. Juk jaunystė ir grožis – sisteminės sampratos.

Ok, pradėkite:

  1. Žiūrėti į pašnekovus susižavėjusiomis akimis.
  2. Kvailiokite!
  3. Domėkitės viskuo pasaulyje.
  4. Būkite geros nuotaikos.

Kaip sako pas mus jogos užsiėmimuose – šypsokitės smegenimis. Iš bet kokios situacijos galima ištraukti naudos, kadangi priežasčių blogai nuotaikai gali būti daugybė, o štai naudos iš jos – jokios. Nustatykite smegenis naudai, tai padės jums išspręsti daugelį problemų.

  1. Būkite lankstūs.

Sakyk pasauliui – Taip Sakyk Taip momentui, sakyk Taip bet kokiam pasiūlymui, kuris tave pasiekia – pataria Michailas Litvakas. Ką bepasiūlytų – iš karto sutik. Tai geras  ženklas Visatai, kad tau visko reikia.  Nuostabus, absoliučiai veiksmingas dėsnis, jo laikytis rekomenduoja ir psichologai, ir ekstrasensai.

Asmeniškai man jis atnešė net pasiūlymą balotiruotis į vienos partijos kandidatus, nors su politika aš neturiu nieko bendro. Vien tik sutikdama su viskuo, aš tapau net „partijos veidu“. Čia aš sėkmingai baigiau savo „karjerą“, kadangi flirtas su politika – malonus, o štai su politikais – nelabai.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + twelve =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending