Connect with us

Life

Kaip teisingai išsirinkti akmenį talismaną, kad pasiektume savo tikslų dabartyje

Akmenys, prišaukiantys meilę

Granatas. Šis mineralas yra gilios raudonos spalvos, kuris net ir nieko apie tai nenutuokiančiam žmogui asocijuosis su grožiu ir meile. Granatas puikiai padeda meilės reikaluose.

Opalas. Baltasis opalas — tai geriausias mineralas tiems, kas ieško meilės. Jis geriau už kitus akmenis padeda teisingai išsirinkti mylimą žmogų.

Finansinio pasisekimo akmenys

Opalas. Įvairių spalvų opalas — tai puikus akmuo, padedantis pritraukti karjeros augimą ir kūrybines mintis. Jis padeda tuo laiku, kai žmogus patiria kūrybinę krizę, sunkumus, priimant sprendimą.

Topazas. Tai vienas iš geriausių akmenų-talismanų žmonėms, kuriems finansinė sėkmė yra pagrindinis dalykas gyvenime. Jis geriau už kitus mineralus padeda pritraukti finansinę sėkmę, padeda ką nors perkant, sudarant sandorius ir sprendžiant svarbius klausimus, kurie liečia pinigus.

Akmenys, padedantys išlaikyti gerą nuotaiką

Peridotas. Nuostabiai gražus žalsvas akmuo išvalo sąmonę nuo neigiamų emocijų. Jei žmogų jaudina pergyvenimai arba jis yra išsitempęs dėl nemalonių prisiminimų, šis akmuo ištaisys situaciją ir pakreips ją gerąja vaga.

Jaspis. Pilkas ir žalias jaspis — geros nuotaikos talismanas. Tokie mineralai daro žmones ramius, padeda tęsti jų kelią pirmyn, jei atrodo, kad viskas prarasta. Tai vietos, o ne žmogaus akmuo.

Akmenys – apsauga ir universalūs akmenys

Perlas. Šis šviesaus atspalvio akmuo puikiai atskleidžia pašnekovo ar nepažįstamo žmogaus tikslus. Jis padeda geriau susivokti žmonėse, todėl jį reikia pasiimti į dalykinius susitikimus ir pokalbius. Juodasis perlas – stiprus apsaugos akmuo.

Obsidianas. Tai patikimas apsaugantis akmuo. Šis mineralas turi didelę galią, kurią dovanojo jam Žemės stichija. Jei jūs ruošiatės į tolimą kelionę arba į nepažįstamą vietą, šis akmuo padės jums išsaugoti jūsų sėkmę ir išvengti problemų.

Oniksas. Jei žmogus turi daug baimių, oniksas išspręs šią problemą. Šis mineralas padeda tuo atveju, jei žmogus praranda kontrolę, jam gresia pavojus arba jis ajučia besiartinančias problemas.

Tai jums tikrai patiks!

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × five =

Fresh articles

Facebook