Connect with us

Life

Kam visos madingos merginos skuta veidą

Kokioms tik procedūroms nesiryžta merginos, kad pašalintų visus savo trūkumus. Šiandien daugelis gražuolių nori išbandyti dermaplaningą. Ši nauja procedūra yra moterų veido skutimas. Tokio mados trendo pradininkėmis tapo azijietės.

Dabar dermaplaningas yra labai populiarus tarp dailiosios lyties atstovių, ir jį atlieka tiek grožio salone, tiek ir savarankiškai namie. Bet, pasirodo, ši procedūra visai ne nauja.

Merilin Monro skuto švelnius veido plaukelius skustuvu, o paskui darė makiažą. Iš žymių šiandieninių dermaplaningo gerbėjų galima išskirti grožio blogeres Hudi Katan ir Lizą Eldridž.

Imamės atlikimo

Šios procedūros atlikime nėra nieko sunkaus. Veido oda sudrėkinama vandeniu, paskui užtepamos skutimosi putos (galima naudoti kremą arba gelį), kurių sudėtyje yra maitinančių priemonių, kurios užkerta kelią sudirgimams. Plaukelius būtina skusti prieš jų augimo kryptį.

Baigus seansą nepamirškite patepti odos drėkinančiu kremu. Kosmetologai mano, kad po skutimosi vertingi komponentai žymiai geriau prisotina epidermį drėgmės.

Procedūros minusai

Po reguliaraus skutimosi pūkeliai ant veido gali tapti grubiais šeriais, kurie tikrai nepuoš dailiosios lyties atstovių. Be to, kai kurie plaukeliai gali įaugti. Todėl geriau nedaryti tokios procedūros namie, o atsiduoti į patyrusio kosmetologo rankas.

Kiti variantai

Jei jūs nepasiruošusios skusti veido odos, tada nepageidautinus plaukelius galima pašalinti vašku arba kosmetologijos kabinete padaryti tai lazerio pagalba.

Epidermio  šveitimui galima naudoti cheminį ar rūgštinį šveitiklį, taip pat tiks paprastas šveitiklis.

Daugeliui merginų, išbandžiusių dermaplaningą, patinka gautas efektas, ir jos atlieka tokius seansus reguliariai.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending