Connect with us

Įdomybės

Kartą aš išgirdau, kaip mano mama bando pasiskolinti pinigų iš anytos

Mano tėvas mirė, kai aš buvau dar visai mažas. Ant mamos užgriuvo visi rūpesčiai – ji augino ir aprūpino mane. Net kai buvo sunku, o tokios situacijos nebuvo retos, ji nesikreipdavo pagalbos į anytą.

Mano mama dirbo dviejuose, o kartais ir trijuose darbuose, kad mums užtektų būsto nuomai, maistui, drabužiams ir mano išsilavinimui.

Atsimenu kaip 17-os aš dirbau pakuočių parduotuvėje, dirbau ten beveik metus, bet taip ir negalėjau sutaupyti man taip reikalingam naujam kompiuteriui. Visą laiką trūko tiek nedaug…

Kartą aš išgirdau, ko neturėjau išgirsti – kaip mano mama bando pasiskolinti pinigų iš močiutės, kadangi jai neužteko operacijai, jai buvo išvarža.

Mama niekada neturėjo asmeninių pinigų, bet turėjo „butelį gelbėtoją“, tokią vazą, kur ji kartais atidėdavo pinigų, ką galėjo atidėti.

Aš nusprendžiau įdėti visus savo pinigus į šią vazą gelbėtoją, kompas palauks dar metus. Aš turėjau nedaug, truputį mažiau nei 600 dolerių.

Atsimenu tą momentą, kai ji paskambino anytai ir pasakė, kad jai nereikia paskolos, jai viskam užtenka.

Aš taip gerai nesijaučiau niekada gyvenime! Taip aš galėjau kažkaip atsidėkoti mamai už visas tas pastangas ir tą meilę, kurią ji man dovanoja kasdien.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 2 =

Fresh articles

Facebook

Trending