Connect with us

Įdomybės

Kas galėtų pagalvoti, kad maži namukai gali būti tokie jaukūs ir funkcionalūs

Victorian style cottage and garden in Goderich, Canada

А-tipo namukas

Šio namuko surinkimas užėmė vos vieną dieną, ir kainavo jo savininkui tik 1200 dolerių. Nežiūrint į savo mažus gabaritus, namuke sutilpo dvi lovos, virtuvėlė erdvė su kriaukle ir mini šaldytuvu.

Aukšta trobelė
Ši trobelė ant vištos kojelės stovi Merilende. Vos 25 kvadratiniai metrai, o tiek visko viduje : virtuvė, svetainė su dujiniu židiniu, miegamasis, vonia ir jauki veranda. Tai šiuolaikinis eko-namelis su saulės baterijomis, lietaus vandens surinkimo sistema ir apsaugos sistema.

Namelis prie ežero
Šiek tiek didesnis už ankstesnius. Bet savo ergonomiškumu jiems nenusileidžia. Jame gali gyventi visa šeima. Viduje yra du miegamieji ir kiti būtini kambariai. Namo surinkimas, kaip tvirtina savininkas, užėmė vos savaitę.

Namas miške
Jis pakankamai didelis, 40 kvadratinių metrų. Bet tuo pačiu labai mobilus. Nes iš tiesų – tai namelis ant ratų. Esant poreikiui, su juo galima keliauti kur tik nori.

Plaukiojantis būstas
Namas buvo surinktas sausumoje, o paskui buvo nuleistas į vandenį ir pastatytas ant plastikinio padėklo ir pontono. Vanduo į dušą patenka tiesiai iš tvenkinio, ir jis švarus lyg krištolas.

Mobilus slidininkų namelis

Būtent tai, ko reikia slidininkams, slidinėjantiems kalnuose, kad pasijustų jaukiai. Šio namelio savininkai mėgsta ekstremalų sportą ir daug laiko leidžia ne namuose. Jie nemėgsta viešbučių, todėl ir nusipirko namelį ant ratų. Jis turi du aukštus. Pirmame aukšte svetainė ir virtuvė, antrame – miegamasis.

Jaukumas dviem
Sutuoktinių pora statė šį namą tris mėnesius. Ir sukūrė komfortą, jaukumą ir funkcionalumą mažoje erdvėje. Treileris buvo visiškai perdarytas, jame įdėtas vandens šildytuvas, biotualetas, saulės baterija, dideli langai.

Ryškus būstas
Linksmas eksterjeras ir interjeras. Namas įdomus tuo, kad pastatytas pagrinde iš panaudotų medžiagų: dažytų faneros lakštų, medžio gabalų, perdirbto plastiko. Viduje – vonia r dvivietis miegamasis, virtuvėlė ir valgomasis. Lauke – graži gamta. Geras variantas vasarnamiui.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + four =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]