Connect with us

Sveikata

Kas vyksta su smegenimis, jei suvalgytume po vieną raugintą agurką per dieną

Tikriausiai jūs labai mėgstate raugintas daržoves. Ir raugintus agurkus taip pat. Bet, mes įsitikinę, kad jūs net neįsivaizduojate, kokie jie iš tiesų yra naudingi mūsų organizmui, tiesiog stebuklas.

Rauginti agurkai skuba į pagalbą. Autoritetingo mokslinio leidinio „Smithsonian magazine“ teigimu, neurozes ir nerimą galima lengvai įveikti tiesiog valgant raugintus agurkus. Nuostabu! Paaiškinimas labai paprastas: marinuoti ir rauginti produktai turi puikų raminantį poveikį.

Naudodami tuos produktus, mes padedame smegenims pagaminti fermentus, atsakingus už džiaugsmo hormono gamybą. Mokslininkai, vadovaujami Metju Gilimoro (Viljamo ir Merės universitetas), ištyrė šį efektą.

Remiantis gautais rezultatais, žmonės, reguliariai vartojantys raugintus produktus, turi mažiau socialinio nerimo ir mažiau linkę į neurozes. Vos po mėnesio reguliaraus raugintų agurkų vartojimo jūs turėsite plieninius nervus. Tačiau tyrėjai pažymi, norint turėti nuolatinį efektą, reikia nuolat ir valgyti raugintas daržoves.

Mokslininkai nenustoja stebinti! Ir kaip malonu sužinoti, kad visų mėgstami rauginti produktai, pasirodo, labai naudingi. Kviečiame atsidaryti eilinį stiklainį ir maloniai patraškinti raugintais agurkėliais.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + six =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending