Connect with us

Sveikata

Kasdien ji valgė po šaukštą medaus su cinamonu

Dar Senovės Egipte cinamonas garsėjo savo gydomosiomis savybėmis, juk jis gali išgydyti daug susirgimų ir todėl turi būti neatsėjama sveikos mitybos dalis.

Nuo senovės laiku cinamonas ir medus plačiai naudojami kinų medicinoje. Medus su cinamonu sudaro medžiagas, kuris gali padėti organizmui sergant įvairiomis ligomis.

Medus

Sunkus bičių darbas – tikras gamtos antibiotikas, kurio sudėtyje aibė vitaminų.

Cinamonas

Buvo naudojamas dar Senovės Egipte ir dėl savo gydomųjų savybių, kurios gali išgydyti įvairiausias negales, ir, tokiu būdu, tapo neatsėjama sveikos mitybos dalis. Cinamonas praturtintas antioksidantais, stiprinančiais imuninę sistemą, dezinfekuoja žarnyną, suteikia žvalumo, gerina virškinimą, taip pat – puiki priemonė nuo peršalimo bei viduriavimo.

Tačiau nepersistenkite, kadangi didelis cinamono kiekis gali būti toksiškas kepenims bei inkstams, taip pat gali sąveikauti su kai kuriais vaistais (pavyzdžiu, su nesteroidinėmis priešuždegiminėmis priemonėmis). Gydytojai rekomenduoja vartoti tik po 3 g per dieną.

Kaip vartoti cinamoną su medumi?

Apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų.

Įberti į stiklainį su medumi kelis valgomuosius šaukštus cinamono ir išmaišyti iki vientisos masės. Vartoti kiekvieną rytą pusryčiams, suvalgyti užteptą medumi su cinamonu riekutę duonos arba sausainį. Netrukus pastebėsite poveikį. Ši priemonė sumažina cholesterolio kiekį organizme, o taip pat apsaugo nuo pakartotino infarkto.

Padeda išgydyti artritą.

Į puodelį įpilkite šilto vandens, įdėkite 2 v. š. medaus ir ½ v. š. cinamono miltelių. Gerkite anksti ryte prieš valgi ir vakare prieš miegą. Tyrimas, kurį atliko Kopenhagos universiteto mokslininkai, dalyvaujant 200 savanorių, parodė, kad reguliariai vartojant šį gėrimą 75 pacientai pajuto skausmo sumažėjimą jau po 1 savaitės, o po mėnesio visi 200 pacientų sėkmingai išsivadavo iš skausmo ir pradėjo vaikščioti be problemų.

Padeda kovoti su inkstų ir šlapimo pūslės infekcijomis.

Į stiklinę įpilkite šilto vandens, įdėkite 1 v. š. medaus ir 2 a. š. cinamono miltelių. Viską gerai išmaišykite. Vartoti du kartus per dieną – ryte prieš valgi ir po pietų. Ši priemonė turi stiprų antibakterinį poveikį, medus – tai gamtos antibiotikas, kuris per trumpą laikotarpį sunaikina bakterijas.

Puiki priemonė nuo peršalimo.

Norint greičiau išgydyti peršalimą, kosulį bei sinusitą, gerkite kelis kartus per dieną stiklinę šilto vandens su valgomuoju šaukštu medaus ir žiupsneliu cinamonu iki būklės pagerėjimo.

Stiprina imunitetą.

Reguliarus priemonės, kuri ruošiama gerinti širdies veiklą, stiprina baltąsias kraujo ląsteles, apsaugo organizmą nuo bakterijų ir virusų ir, tokiu būdu, apsaugo nuo įvairių susirgimų.

Padeda sulieknėti.

Į stiklinę įpilkite šilto vandens, įdėkite 1 v. š. medaus ir 0,5 a. š. cinamono miltelių. Viską gerai išmaišykite. Gerkite kiekvieną dieną ryte 30 min. prieš valgį ir 30 min. prieš miegą. Tai padės jums sulieknėti.

Sumažina cholesterolio kiekį.

Paimkite 0,5 l šilto vandens, įdėkite 2 v. š. medaus ir 1 v. š. cinamono. Šį gėrimą galima gerti 3 kartus per dieną. Per trumpą laikotarpį cholesterolio kiekis sumažėja iki 10 %, tuo pačiu sumažėja širdies ir kraujagyslių susirgimų rizika.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − ten =

Fresh articles

Facebook

Trending