Connect with us

Įdomybės

Kasryt į moters langą beldžiasi elnias. Priežastis ištirpdys jūsų širdį!

Norvegijoje gyvena šeima, pas kurią kas rytą ateina neįprastas svečias. Gražuolis elnias ateina prie namo lango ir kantriai laukia, kol žmonės pabus.

Toks laukinio gyvūno prieraišumas atsirado ne veltui. Kartą šeima išgelbėjo jam gyvybę. Elnio mėsa – delikatesas, iš jos išeina skanūs patiekalai. Būtent todėl elniai yra paklausūs tarp medžiotojų. Kai elnią pašovė medžiotojai, geri žmonės tiesiog neleido jiems nužudyti žvėries. Elnią pasiėmė į šiltus namus ir slaugė jį tol, kol jis pilnai pasveiko.

Gražuolį pavadino Flipenu, kas reiškia „verksnys“. Tokį vardą jam davė todėl, kad gyvūno akyse pastoviai kaupėsi ašaros…Kai Flipenas pasveiko, jį paleido į laisvę. Bet elnias nepamiršo savo gelbėtojų, ir nuo to laiko juos lanko. Ištisus 3 metus gyvūnas ateina prie lango ir laukia vaišių.

Mete Kvam, išgelbėjusi elnią nuo medžiotojų, pasakoja: „Kai jis ateina prie lango, stovi ir laukia manęs. Jis visada laukia, kol mes pabusime, kad duotume jam duonos. Jis labai gražus elnias, jo ragai didžiuliai – kiekvieno medžiotojo svajonė. Dabar nė vienas medžiotojas nebando jo užmušti, kadangi jis mūsų draugas.

Žiemą jis ateina pas mus dažniau. Vasarą ir pavasarį būna ne visada – jis išeina toli į kalnus. Bet mes visada džiaugiamės jį matydami. Jis elgiasi labai kukliai ir kitų žmonių bijo.“

Kaip pažymi Mete, mėgstamas gyvūno skanėstas – duona. Vietinėje parduotuvėje pardavėjai net skiria po kelis kepalus nemokamai šiam elniui.

Flipenas jau spėjo tapti vietine įžymybe, tačiau prie svetimų žmonių stengiasi arti neiti.

 – Jis elgiasi labai kukliai ir kitų žmonių bijo,- pasakė Kvam.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + seven =

Fresh articles

Facebook

Trending