Connect with us

Life

Kiek kartų per dieną reikia apsikabinti, kad sustiprintume savo bioenergetiką

Iš tiesų, apsikabinimai gali būti žmogui labai naudingi. Tyrimai parodė, kad šio paprasto proceso metu išsiskiria laimės hormonas – dopaminas. Tuo pačiu smarkiai krenta kortizono – streso hormono – lygis. Apsikabinimas padidina oksitocino, t.y. meilės hormono, verčiančio jus priprasti prie žmogaus, lygį.

Tyrimo duomenimis, reikia pažinoti žmogų ne mažiau, kaip 15 minučių, kad apsikabinimas būtų veiksmingas. Būtent tiek laiko reikia, kad nors kažkiek pažintum žmogų ir sukurtum su juo lengvą emocinį ryšį.

Apsikabinimai bus labai svarbūs tiems, kas stengiasi atrasti savo meilę ir turi problemų su saviverte. Mokslininkai įsitikinę, kad apsikabinimai padeda padidinti savivertę ir labiau pasitikėti savimi. Kai mes apsikabiname, mes jaučiame, kad esam verti meilės, o tai labai svarbu vienišiems ir uždariems žmonėms.

Kiek kartų per dieną reikia apsikabinti

Pradžiai reikia pažymėti, kad jūs galite kurį laiką išvis neapsikabinti su niekuo, bet su kiekviena diena jūs prarasite šiek tiek savo gyvybinių jėgų ir energijos. Internetinio puslapio dailyhoro.ru  ekspertai pataria apsikabinti bent kartą per dieną. Geriausia tai daryti du kartus per dieną – ryte ir vakare prieš miegą. Ryte jūs pasikraunate jėgų ir energijos, o vakare – paleisite negatyvą ir apvalysite sąmonę nuo susirinkusių per dieną šiukšlių.

Mokslininkai, atlikę išsamius tyrimus, turi šiek tiek kitokią nuomonę. Jie mano, kad normalaus hormonų fono palaikymui pageidaujamas apsikabinimų kiekis yra keturi kartai per dieną. Tai minimumas, kurio reikia mūsų kūnui. Idealu būtų padidinti šį kiekį iki 12 kartų per dieną. Tokiu atveju jausis stiprus asmenybės augimas  ir sėkmingumo reikaluose padidėjimas.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × three =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]