Connect with us

Life

Kiek linijų turite ant riešo? Sako, kad tai iš tiesų turi įtakos likimui

Linijos ant riešo gali daug ką pasakyti apie jūsų charakterį, sveikatą ir net ateitį. Netikite? Atlikite šį paprastą testą ir patys įsitikinkite.

Pirmoji linija

Paprastai žmogus ant riešo turi dvi arba tris linijas, kurias dar vadina „apyrankėmis“. Pirmoji, svarbiausia iš visų, parodo, ar žmogus aktyvus ir sveikas.

Jei ji aiškiai matoma, reiškia, kad einate teisingu keliu – gyvenate visavertį gyvenimą, teisingai maitinatės ir turite visas galimybes gyventi ilgai ir laimingai.

Jei kuriose nors vietose linija ne taip aiškiai matoma, verta susimąstyti, gal verta pakeisti gyvenimo būdą.

Pabandykite keisti maisto racioną ir venkite streso. Chiromantai pasakys, kad trūkinėjanti „apyrankė“ ant riešo reiškia, kad bus sunku įgyvendinti savo vaikystės svajones.

Antroji linija

Ir vėl, jei linija aiškiai matoma ir netrūkinėja, ji žada jums sėkmę gyvenime. Jei ji itin aiškiai matoma, laukite turtų, o jei trūkinėja, ruoškitės finansiniams sunkumams.

Trečioji linija

Šią liniją turi ne visi. Jei ją turite ir ji nenutrūksta, reiškia, kad kitų žmonių gyvenimui ir darbe, ir asmeniniame gyvenime darysite didelę įtaką. Pasaulis greičiausia jus įsimins.

Ketvirtoji linija

Jei ant jūsų riešo yra keturios „apyrankės“, jūsų laukia ilgas gyvenimas didelėje šeimoje. Chiromantai teigia, kad ketvirtoji linija žmogui užtikrina daug vaikų.

Netikite? Ką gi, tai – jūsų teisė. Žinoma, kad ir kiek linijų būtų ant jūsų rankos, už jus gyvenimo jos nenugyvens.

Ir jei turite valios, mylite gyvenimą ir savimi pasitikite, ilgas ir laimingas gyvenimas jums tikrai garantuotas. Kad ir ką jums chiromantai sakytų!

Ar tikite chiromantija?

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × one =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]