Connect with us

Patarimai

KODĖL REIKIA IŠMESTI SENUS DAIKTUS

Dabar kaip tik tas laikas, kai reikia apsivalyti. Pabandykite!

Yra gausos dėsnis – kad ateitų nauja, reikia atsikratyti seno. Kitu atveju naujiems dalykams Vista (jei norite Dievas) nemato vietos, kur jums tai „siųsti“.

Kinijoje yra patarlė „Sena neišeis, nauja – neateis“.

Pagal feng šui seni daiktai (šiukšlės, senienos) neleidžia laisvai tekėti gyvybingumo energijai Ci, todėl apie jokius pasikeitimus gyvenime arba kokias nors permainas negali būti nė kalbos.

Dar viena išvada: kai mes apsirengiam seną daiktą, arba šlakstome kvepalais, kuriais seniai nesinaudojome, arba girdim muziką iš praeities – mus tiesiog sugrąžina į praeitį. Tai vadinamieji emociniai „inkarai“. Su senais drabužiais ar kvepalais ir pan. Susiję kažkokie prisiminimai ir jie automatiškai atsikuria, susilietę su „inkaru“. Bet reikalas ne tik tas, kad atsikuria emocijos, – pas mus atsiranda senos mintys, o tai yra labai pavojinga, nes mintys, kaip mes žinome, formuoja gyvenimą. Štai mes ir formuojame gyvenimą senomis mintimis ir gauname ne tai, ko norime.

Laikantis senų daiktų su mintimi : „O jeigu nebus pinigų, ir aš daugiau niekad tokio aikto neįsigysiu“, mes rzonuojame su neturto mentališkumu ir gauname neturtą. Jeigu jūs ramiai išmetate senieną ir galvojate „Nusipirksiu dar, arba Visata man duos geresnį“. Mes rezonuojame su turto mentalizmu ir gaunam turtą.

Visi mes turim visko, ką reikia išmesti. Arba atiduoti neturtingiems (bet prieš tai reikia viską išskalbti ir gražiai paruošti – kad ant to daikto neliktų jūsų energijos). Kuo nesinaudojote 2 metus, to reikia atsikratyti. Pabandykite. Ir stebėkite, kaip jūs jaučiatės, tai darydami.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − five =

Fresh articles

Facebook

Trending