Connect with us

Life

Kokiais žmonėmis neverta pasitikėti jokiomis aplinkybėmis

  1. Žmogus-chameleonas.

Skirtingoje aplinkoje, skirtingoje terpėje jis demonstruoja netolygų, o kartais ir prieštaringą požiūrį į aplinkinius. Tarp kitko, kaip jis elgiasi su skirtingo statuso žmonėmis? Galbūt darbe jis nuolankus aukščiau stovintiems, o prieš pavaldinius atvirkščiai – išdidus.

  1. Žmogus, linkęs į veidmainystę.

Linksmi ir mėgstantys juokinti kitus žmonės dažnai ne tokie paprasti, kokiais nori pasirodyti aplinkiniams. Dar daugiau, po apsimestiniu geraširdiškumu ir pokštais gali slėptis kas tik nori, kuo vienareikšmiškai neverta beatodairiškai pasitikėti. Nors neatmetamas ir melagingas pavojus. Gyvenime pasitaiko ir paprastų linksmuolių.

  1. Žmogus, kuris nesilaiko savo pažadų.

Jo žodis nieko nevertas. Tačiau jis daug ir gražiai kalba, gali sužavėti, prižadėti tris maišus pažadų.  Bet jo poelgiai liudija ką kita. Jei jūs kartą ar du turėjote reikalų su tokiu, daugiau vargu ar benorėsite.

  1. Daug ką gali papasakoti gestų kalba.

Pavyzdžiui, žmogus, kalbėdamas su jumis, sukryžiuoja rankas ant krūtinės, trina delnus, liečia nosies galiuką, palenkia galvą į šoną, gręžiojasi atgal. Panašus gestikuliavimas sako apie nenuoširdumą, galbūt slaptus kėslus ir apgaulę.

  1. Plepus žmogus.

A priori jiems negalima patikėti paslapčių dėl pavojaus, kad jie paprasčiausiai išplepės visiems aplink. Ir paskui per didelis kalbumas kelia įtarimą savaime. Kas tai: kvailumas, lengvabūdiškumas, ar noras jus užkalbėti?

  1. Žmogus, kuris nežiūri jums tiesiai į akis.

Tai kalba apie daug ką, bet tik ne apie gera. Galbūt jis slepia kažkokias blogas mintis, kėslus arba įprato būti nenuoširdus ir melagingas.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 16 =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending