Connect with us

Įdomybės

Korėjietė numetė 40 kg ir paliko vyrą, pareiškusį, kad po gimdymo ji pasidarė baisi

Niekam ne paslaptis, kad po gimdymo moteris priauga svorio. Ne visada pavyksta jį numesti iš karto. Tokiu momentu moteris laukia palaikymo iš savo mylimo vyriškio. Bet deja,jie  ne visada pasirodo atlaidūs žmonų išvaizdai po gimdymo.

Korėjietė Pak Dži Von iki gimdymo buvo fitneso ir jogos trenerė. Nėštumo metu ji paliko užsiėmimus. Po gimdymo jaunos mamos svoris išaugo iki 85 kg.

Beveik iškart sutuoktinis pradėjo ją užgaulioti. Vyras sakė, kas ji sukvailėjo, tapo stora ir negraži. Po kurio laiko korėjietė atnaujino treniruotes. Ji sėdo ant dietos, atsisakiusi ryžių.

Įtemptos treniruotės ir taisyklinga mityba padarė savo. Beveik po metų Pak sulieknėjo dvigubai. Ji numetė 40 kg. Vyras apsidžiaugė.

Žinoma, juk pas jį vėl graži žmona su puikia figūra. Bet štai Pak pakeitė savo nuomonę apie vyrą. Ji „padėkojo“ už pagalbą ir palaikymą ir padavė dokumentus skyryboms.

Dabar pas jauną mamą naujas gyvenimas be vyro-egoisto, kuris galvojo tik apie save. Dabar jauna mama veda tinklaraštį, kuriame sekėjams duoda lieknėjimo patarimų ir dalijasi sveikų patiekalų receptais.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − one =

Fresh articles

Facebook

Trending