Connect with us

Life

Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia?

Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs!

Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!

Suraskite melagę. Atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį žemiau ir suraskite melagę. Kas jūsų manymu labiausiai tinka melagės vaidmeniui?

Užuomina: čia gali būti kelios melagės!

Ar jūs jau žinote, kuri moteris nuo jūsų kažką slepia? Tuomet pasitikrinkite savo intuiciją bei kūno kalbos žinias!

Ieškome melagių

Moteris Nr. 1

Vargu ar ši ponia ketina jums meluoti. Atvirų rankų gestas rodo, kad ji pasiruošusi su jumis atvirauti. Nors kai kurie oratoriai galiu jį tikslingai panaudoti. Tačiau tikėkimės, kad tai nėra mūsų atvejis.

Moteris Nr. 2

Ši ponia labai jau yra įtartina. Atidžiai pažiūrėkite: ji trina ausį, o tai rodo, kad ji ketina apgauti, arba, bent kažką fantazuoti. Ji gali bandyti jus apgauti!

Moteris Nr. 3

Ši ponia suinteresuota pokalbiu. Ji įdėmiai klausosi ir kritiškai vertina, kas buvo pasakyta. Apie tai kalba gestas – ji parėmusi smakrą ranka. Tai tikrai nėra mūsų variantas!

Moteris Nr. 4

Na, šiuo atveju mes tikrai turime reikalą su melage. Kūno kalbos žinovai puikiai žino, kad, jei ranka pridengiama burna, tai reiškia, kad žmogus kažką slepia arba meluoja.

Taigi, mes radome tai, ko ieškojome. Ir ne vieną melagę, o netgi dvi! Štai jos: moteris Nr. 2 ir moteris Nr. 4.

Ar jums pavyko pamatyti tikrąjį melagių veidą? Kuri moteris pirmiausia jums pasirodė melagė? Papasakokite savo komentaruose!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − seven =

Fresh articles

Facebook