Connect with us

Įdomybės

Lenkijos miestelyje jau 12 metų gimsta vienos mergaitės ir mokslui neaišku, kodėl tai vyksta

Nedidelis Lenkijos miestelis, tiksliau kaimas, pavadinimu Mejsce Odražanske, yra prie pat sienos su Čekija. Čia nuolat gyvena beveik trys šimtai žmonių, dauguma iš kurių – moterys. Reikalas tame, kad šiame miestelyje fenomenaliu būdu gimsta vien tik mergaitės. Paskutinis berniukas, gimęs Mejsce Odražanske miestelyje, į šį pasaulį atėjo prieš 12 metų. Šio demografinio stebuklo priežastys kol kas nežinomos.

Tomašas Golašas, vietinių ugniagesių komandos, susidedančios vien iš moterų, viršininkas prisipažino, kad atvyko į šį miestelį todėl, kad iš čia kilusi jo žmona. Pora augina dvi dukteris.

Vyro kaimyno šeimoje taip pat auga dvi mergaitės. Tomašo žodžiais tariant, šeima svajoja apie sūnų, bet tai, kaip atrodo, nėra įmanoma. Kaime tiesiog negimsta berniukai.

Vietiniai senbuviai tvirtina, kad ši anomalija miestelyje vyksta jau seniai. Raimundas Friško yra Čizek regiono tarybos galva. Šiam regionui ir priklauso Mejsce Odražanske kaimas. Jis išstudijavo istorinius dokumentus ir įsitikino, kad tai tiesa: sūnūs šioje vietovėje gimdavo labai retai. Tačiau vyras nežino, kuo galima būtų paaiškinti šią keistą statistiką.

Miesto meras, norėdamas bent kažkiek paveikti situaciją, paskelbė apie apdovanojimą, kurį gaus pora, susilaukusi sūnaus. Friško nepatikslino, koks apdovanojimas laukia laimingų tėvų, bet teigia, kad jis tikrai vertingas.

Beje, pagal mokslinius tyrimus, vaiko lyties formavimuisi daug daugiau įtakos turi tėvo genai, o ne motinos.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × three =

Fresh articles

Facebook

Trending