Connect with us

Įdomybės

Mažylius paliko tiesiog ant apsnigto betono, net letenėlės prišalo

Kartą moteris pamatė, kad vaikų žaidimų aikštelėje guli penki mažiukai, tik ką gimę, šunyčiai. Kažkas paliko mažylius mirti tiesiai ant betono, Kūneliai jau beveik buvo apsnigti, o letenėlės prišalusios prie betono.

Moteris stvėrėsi už galvos. Nubėgo namo, pasiėmė dėžę, sudėjo ten visus šuniukus ir nusinešė namo, kur jie šiek tiek sušilo. Kadangi moteris šunų neturėjo ir nežinojo, kaip elgtis su mažais šunyčiais, nutarė kreiptis į kaimynę, turėjusią didelį šunį.

Natalja (taip vadino kaimynę) nusprendė mažylius pasiimti pas save. Ji ėmė rūpintis šunyčiais. Vietinėje gyvūnų prieglaudoje rekomendavo maitinti šuniukus taip pat, kaip ir žmogaus naujagimius – iš specialaus buteliuko. Natalja taip ir padarė. Maitinimo procesą susidomėjusi stebėjo Eva, 8-erių metų šeimininkės vilkšunis.

Po kurio laiko Natalja iškvietė į namus veterinarą, kuris, apžiūrėjęs šuniukus, pareiškė, kad jie visai sveiki. Tada buvo nuspręsta kartu apžiūrėti ir Evą. Maža ką? Ir štai čia paaiškėjo pats keisčiausias dalykas: pas suaugusią kalytę atsirado pieno! Matyt, taip pasireiškė motiniškas instinktas. Jau greit Eva ėmė pati maitinti šuniukus, lyg jie būtų jos tikri vaikučiai. Tiesiog stebuklas!

Beje, vėliau, socialinių tinklų pagalba, pavyko surasti tuos, kurie taip žiauriai pasielgė su šunyčiais. Apie juos buvo pranešta policijai, nusikaltėlius patrauks atsakomybėn. Iš jų buvo atimtas dar vienas šunelis. Eva su džiaugsmu priglaudė ir jį.

Dabar šuneliams viskas gerai. Tikimės, kad ateityje jiems surasime šeimas ir jų gyvenimas bus ilgas ir laimingas!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − two =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending