Connect with us

Life

Meistrė kuria veltus žaisliukus, kurie stulbina realistiškumu

Žinoma, „pirmas blynas“ buvo nelabai sėkmingas, bet pats procesas įtraukė Aną, todėl ji tęsė. Galiausiai visas jos laisvas laikas buvo užimtas vėlimu, ir, kaip to ir reikėjo tikėtis, rezultato nereikėjo ilgai laukti. Po truputį pradėjo rastis užsakymų. O vienu momentu Anos žaisliukai (iš pradžių ji darė tik paukščius) tapo tokie populiarūs, kad juos ėmė užsakinėti iš įvairių miestų.

Mažytis šikšnosparnis jos kolekcijoje atsirado atsitiktinai. Dukra Maša paprašė padaryti sagę, tačiau gamybos procese šikšnosparnis pasirodė per didelis aksesuarui, todėl Ana perdarė jį į žaislą. Gatavas rezultatas pasirodė socialiniuose tinkluose su prierašu „Neparduodamas!“ Ana turėjo daugybę užsakymų, todėl nusprendė atidėti šikšnosparnį vėlesniam laikui.

Tuo momentu ji susidūrė su kita populiarumo puse. Pasirodė, kažkas iš sukčių įdėjo pardavimui jos šikšnosparnį už beveik 20 JAV dolerių kainą. Tačiau nė vienas iš užsakymą apmokėjusių pirkėjų lemtingojo šikšnosparnio taip ir negavo.

Vienam žaisliukui sukurti išeina 10 dienų, dirbant po 12-14 val kasdien. Visos detalės daromos rankomis, todėl Ana nesusidoroja su užsakymų srautu.

Didžioji kolekcijos dalis – paukščiai. Būtent jie labiausiai traukia auksarankę. Tačiau ir kitų gyvūnų Ana nepamiršta. Yra kačiukų, ežiukų, zuikučių ir net pūkuotas voriukas. Sutikite, tokios mielybės sunku išsigąsti.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + ten =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending