Connect with us

Life

Mergaitė nuo vystyklų augo kartu su pitonu ir dabar jie geriausi draugai

Daugelis mūsų vaikystėje turėjo naminių gyvūnų: šunų, kačių, paukščių, žuvyčių ir kt. O štai britų mergaitė, vardu Emi Taoka, turi turbūt neįprasčiausią draugą. Toks augintinis tikrai daugeliui pasirodys, švelniai tariant, netinkamas. Juk mergaitė auga kartu su 5 metrų pitonu.

Kai Emi buvo metukai, jos tėvas nusprendė nupirkti namams gyvatę. Jis kažkur skaitė, kad šie ropliai padeda atsikratyti streso ir nerimo. Taip jų namuose atsirado geltonas pitonas, vardu Šer. Mergaitė tiesiogine prasme nuo vystyklų žaidė su gyvate. Todėl jos nebijo. Net atvirkščiai, Šer tapo geriausia jos drauge.

Dabar mergaitei jau septyneri. Edas, Emi tėvas, pasakoja, kad jų namuose egzistuoja griežtos taisyklės. Taip mergaitė ir pitonas niekada nelieka kambaryje vieni du. O Emi nė karto netampė gyvatės už uodegos ir niekada nededa jos sau ant galvos. Mergaitei draudžiama šerti ir maudyti roplį.

Laikantis tokių taisyklių, vaikas ir gyvatė gali sąveikauti. Pasak Edo, Šer niekad niekam neįkando. Su dukra ji elgiasi labai draugiškai. Vyras nesibaimina, kad pitonas gali pakenkti Emi.

Daugelis pažįstamų Edą vadina neatsakingu tėvu. O jis mano, kad mergaitė turi daugiau šansų nukentėti ant batuto ar pripučiamoje pilyje, nei nuo gyvatės.

Jo žodžiais, Šer vaikas nekelia asociacijų su auka. Gyvatę šeria du kartus savaitėje. Kad netraumuotų Emi, jai uždrausta tame dalyvauti. Todėl kad tuo metu pitonas tampa plėšrūnu. Nors, kai mergaitė suaugs, galės pati šerti savo naminį augintinį.

Tai jums tikrai patiks!

 

Bonusas:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 2 =

Fresh articles

Facebook