Connect with us

Life

Mergaitė nurungė net Mauglį, nes tapo sava hienų gaujoje

Daugelis mūsų įsivaizduoja hienas mažai patraukliais ir piktybiškais plėšrūnais, o štai dvimetė mažylė Kiki laiko jas mielais padarais ir net spėjo su jomis susidraugauti. Esmė tame, kad jos tėvas Kimas Volhuteris, kuriantis filmus apie laukinius gyvūnus, pastaruoju metu užsiima hienų tyrinėjimu ir daug laiko praleidžia su šiais žvėrimis.

Visa Volhuterių šeima gyvena Sango draustinyje, kuris randasi Zimbabvėje. Mergaitė neturėjo su kuo žaisti, ir tėvas nusprendė ją supažindinti su filmuko „Liūtas karalius“ herojais. Tiesa, šioje juostoje hienos pasirodo kaip negatyvūs padarai, tačiau Kimas jų tokiomis nelaiko.

Pirmą kartą Kiki išvydo hieną būdama visai mažytė. Tėvai leido jai paliesti ir apkabinti gyvūną. Kai mergaitė truputį paaugo, tai pati nusprendė pažaisti su hienomis. Ji matė, kaip tėtis dažnai bendrauja su šiais laukinio pasaulio atstovais ir jie nedaro jam nieko blogo.

Mergaitei teko ilgai įkalbinėti savo tėvą artimiau supažindinti ją su gyvūnais. Kimas nežinojo, kaip plėšrūnai gali sureaguoti į mažą vaiką ir bijojo, kad jie jos nepultų. Galiausiai vyras nugalėjo savo baimę ir  pasidavė dukros spaudimui.

Iš pradžių Kiki su mama Saskija sėdėjo atvirame automobilyje, o hienos vaikščiojo aplink mašiną. Mergaitė kalbėjosi su gyvūnais ir stebėjo, kaip su jais žaidžia tėvas. Sekantį kartą ji susipažino su jais jau artimiau. Plėšrūnai iš pradžių su atsarga prieidavo prie jos, apuostydavo, o paskui pradėjo žaisti. Kiki visiškai nebijo plėšrūnų, ji sako, kad jie atrodo kaip jos mylimas minkštas žaislas.

Tačiau Kimas pergyvena, kad su laiku gyvūnai nepradėtų priimti dukters kaip savo genties atstovo, žaisdami su ja, jie gali jai įkąsti. O kol kas mergaitė laksto su plėšrūnais, o jie prisirišo prie jos ir vizgina uodegas, kai mato ją.

Kimas Volhuteris mano, kad hienas nepelnytai apšmeižė kinojuostose. Šie sutvėrimai pakankamai protingi, nepiktybiški ir moka draugauti su žmogumi.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + three =

Fresh articles

Facebook