Connect with us

Life

Mergina atrado vandenyne jaudinantį laišką, kuris buvo parašytas prieš 16 metų kitame pasaulio krašte

Nikė Saadat gyvena Kanados mieste Vankuveryje. Mergina – ekosavanorė ir dažnai jos užsiėmimas būna, rinkti šiukšles pliaže, kurias išmeta vandenynas. Vieną kartą ji pastebėjo plastikinį butelį, vandens išmestą į krantą.

Etiketės ar atžymų jau nebuvo likę, bet butelio viduje aiškiai kažkas buvo. Nikė atsuko kamštelį ir rado viduje išblukusį laišką. Tačiau ji nesuprato, kas ten buvo parašyta. Tekstas buvo nežinoma jai kalba.

Saadat atsinešė radinį į universitetą, kuriame mokėsi. Ji papasakojo draugams apie laišką, tačiau niekas iš pažįstamų negalėjo jo perskaityti. Tik po kelių savaičių Saadat rado žmogų, kuris sugebėjo perskaityti laišką. Pasirodo, jis buvo parašytas viena iš Indonezijos kalbų.

Tai buvo laiškas, kurį žmogus, vardu Joris Naikambo, parašė savo motinai. Laiškas buvo labai jaudinantis, perpildytas meile ir atgaila prieš mamą.

Joris prašė atleidimo. Už tai, kad neklausė jos gerų patarimų, už tai, kad jis gėdijosi jos ne itin garbingo darbo, už savo pasipūtimą. „Tu dirbai dėl manęs, kad mes kasdien turėtume maisto. Tu niekada niekuo nesiskundei, skirtingai nei aš“. – rašė sūnus. Laiške buvo 2003 metų data.

Nikė per socialinius tinklus pabandė ieškoti Naikambo. Tačiau socialinių tinklų vartotojai su tokiu vardu nebuvo susidūrę. Tada ji kreipėsi pagalbos į Indonezijos bendruomenę Vankuveryje.

Apie Jorisą pasisekė sužinoti labai nedaug. Kadangi jis buvo krikščionis ir užaugo nedideliame kaime Indonezijos rytuose. Galimas daiktas, kad jis dirbo užsienyje arba kruiziniame laive. Gaila, bet tai buvo visa informacija.

Saadat tikisi, kad kada nors ji sugebės surasti laiško autorių arba jo adresatą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − four =

Fresh articles

Facebook