Connect with us

Įdomybės

Mergina atsigulė miegoti su galvos skausmu, o pabudo su naujagime dukra

Ar galima 9 mėnesius nežinoti, kad tu nėščia, o paskui pabusti ir sužinoti, kad tu pagimdei? Pasirodo, galima.

Gruodžio antrosios vakarą 18-metė Eboni Stivenson iš nedidelio Britanijos miestelio Oldhamo pajuto galvos skausmą. Ji pasakė mamai, kad eis miegoti. Kas įvyko toliau, mergina sužinojo po 4 dienų. Tada ji pabudo ligoninės palatoje. Ant jos krūtinės gulėjo maža mergaitė – jos dukra. Eboni ne juokais  persigando. Juk ji nebuvo nėščia. Visa, kas su ja įvyko, ji sužinojo iš savo mamos Šeri.

Ji papasakojo, kad po kelių minučių, kai Eboni nuėjo miegoti, ji pabudo ir nuėjo į vonią. Ten jai pasidarė bloga ir ji prarado sąmonę.

Persigandusi Šeri iškvietė greitąją. Kai gydytojai apžiūrėjo merginą, jie pasidomėjo, kelintas Eboni nėštumo mėnuo. Jos motina atsakė, kad šiaip jau ji ne nėščia.

Tačiau tiesiog motinos ir gydytojų akyse Eboni pilvas išaugo. Medikai iškart nuramino vyresniąją Stivenson: jos dukrai preeklampsija. Tai sunki toksikozės forma, kuri gali kilti 8-9 nėštumo mėnesyje. Traukuliai sukėlė vaisiaus judėjimą. Dėl to pilvas ir suapvalėjo.

Merginą išvežė į kliniką, įvedė į medikamentinę komą ir cezario pjūvio pagalba padėjo gimti mažai mergaitei. Kai Eboni atgavo sąmonę ir pamatė ant krūtinės naujagimį, ji paprašė jį nuimti. Stivenson pamanė, kad gydytojai sumaišė palatą. Koks gi buvo jos nustebimas, kai jai viską paaiškino.

Esmė tame, kad Eboni gimda dviguba. Vaisius išsivystė toje, kuri arčiau nugaros. Tai ir paaiškina tą faktą, kad Eboni neturėjo aiškių nėštumo požymių. Tuo pat metu antroji gimda dirbo kaip įprastai. Eboni buvo mėnesinės ir ji net neįtarė, kad laukiasi vaiko.

Ir nors, Stivenson žodžiais, ji nesiruošė taip anksti tapti mama, ji vis tiek labai džiaugiasi mažyle. Jaunoji mama pavadino mergaitę Elodi. Ar vaiko tėvas žino apie jos gimimą, nepranešama.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − 17 =

Fresh articles

Facebook

Trending