Connect with us

Life

Mergina beveik apkurto dėl vaikiško žaislo. Bet 10 metų niekas to nepastebėjo

Dešimt metų mergina, vardu Džaid Haris, blogai girdėjo. Tačiau to, kad ji apkurto viena ausimi, Džaid net nepastebėjo. Visą tą laiką ji garsiai kalbėjo ir prašė giminaičių kalbėti kaip galima garsiau.

Jos giminaičiai manė, kad mergaitė taip juokauja ir taip žaidė su ja. Kažkodėl jiems neatėjo į galvą, kad mergaitės klausa nėra normali. Galbūt, jei ne vienas atvejis, Haris būtų ilgai vaikščiojusi, negirdėdama viena ausimi.

Bet kažkaip po maudynių baseine vanduo pateko jai į ausį. Tada Džaid nuėjo pas otolaringologą. Gydytoja nusprendė atlikti valymą ir suprato,kad su pacientės klausa kažkas ne taip. Haris išsigando. Ji pamanė, kad jai susiformavo auglys ar, galbūt, į ausį įlindo koks nors vabzdys.

Antrame seanse po kelių valandų svetimkūnis visgi buvo ištrauktas. Tai pasirodė žaislinio pistoleto kulkelė. Kai Haris ją pamatė, prisiminė, kad prieš 10 metų ji su draugėmis žaidė jaunesniojo brolio pistoletu. Kažkuriuo metu vaikiškas ginklas iššovė ir kažkas skaudžiai smogė Džaid. Tada ji ir pagalvoti negalėjo, kad kulkelė įstrigo jai ausyje.

Dabar garsų pasaulis Haris skamba visai kitaip. Ji nustebo, kai išgirdo savo vaikų balsus. Pasirodė, kad jų juokas skamba visai kitaip.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × two =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending