Connect with us

Įdomybės

Mergina iš Anglijos padėjo mažyliui gepardui, bet po to nesugebėjo jo atiduoti į prieglaudą

Naminiai gyvūnai – puikūs kiekvieno žmogaus draugai. Koks naminis gyvūnas gyvena kartu su Jumis? Katė, šuo ar papūga? O gal pas jus gyvena triušis arba ežys?

 O štai mergina vardu Chizer gyvena kartu su gepardu, pačiu tikriausiu plėšrūnu.

Šiuo metu ji gyvena PAR. Ši šalis žinoma kaip brakonierių kraštas. Ten manoma, kad gyvūno kailio kilimas yra labai vertingas. Kai kurie gyventojai siekia prabangos ir turtų negalvodami apie tai, kad tokių gyvūnų kaip gepardai išlikę labai mažai, kad jie įtraukti į Raudonąją Knygą.

Mergina, kuri gimusi Anglijoje, labai myli gyvūnus ir dabar su ja kartu gyvena plėšrus draugas, simboliškai pavadintas Ašarėle. Viskas prasidėjo nuo to, kad mergina pradėjo dirbti specialioje organizacijoje, kuri rūpinasi laukiniais gyvūnais.

Pirmiausia buvo pradėta ieškoti gepardų, kurie buvo  palikti vieni ir pasmerkti mirčiai. Bet tai buvo tik  akių dūmimas. Chizer sužinojo, kad tos organizacijos pagrindinis užsiėmimas buvo neoficialus gyvūnų jauniklių pardavimas.

Sužinojusi šią baisią tiesą, mergina iškart išėjo iš darbo. Bet prieš tai ji išsipirko vieną jauniklį, su juo ji gyvena ir šiandien.

Jis, atrodo, supranta, kad mergina išgelbėjo jį, todėl yra labai  prisirišęs prie žmogaus. Jie neišskiriami. Siekdama išsaugoti daugiau jauniklių, mergina paliko įrašą socialiniuose tinkluose. Ji norėjo surinkti reikiamą pinigų sumą ir išgelbėti gyvūnus.

Jos sumanymas  pavyko, suma buvo surinkta, buvo nupirkti visi gepardai ir apgyvendinti specialiuose rezervatuose.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 6 =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending