Connect with us

Įdomybės

Mergina iš virto tualetinio popieriaus per kelis mėnesius padarė prabangią vestuvinę suknelę

Viena mergina iš Amerikos žiūrėjo šou, kuriame buvo neįprastas daiktų kūrimo iš visiškai kasdienių priemonių konkursas. Mergina visada laikė save tikra meistre, kuri gali sukurti ką tik nori. Neilgai pagalvojusi, ji nusprendė dalyvauti tame konkurse, kad atskleistų savo talentus prieš publiką.

Mergina turi didelius talentus, ji gali sugalvoti neįprastus dalykus ir jai puikiai pavyksta įgyvendinti visas savo užmačias. Konkurse ji nusprendė parodyti suknelę iš visiškai neįprastos medžiagos. Ta medžiaga tapo paprastas tualetinis popierius.  Jos neįprastas užmojis tiesiog stulbina.

Įdomiausia yra tai, kaip ji galėjo prieiti prie tokios idėjos, kas ją pastūmėjo padaryti suknelę iš virto tualetinio popieriaus. Kad padarytų suknelę konkursui, ji sunaudojo kelias dešimtis rulonų tualetinio popieriaus. Kad popierius taptų tinkamas apdarui, mergina jį virė.

Ji darė taip: virė tualetinį popierių, virtą popierių ji paversdavo košele mikserio pagalba.

Popieriuje neturėjo būti vandens, todėl jo mergina būtinai atsikratydavo perkošdama.

Tik kai tualetinis popierius pasiekė vienalytę masę, meistrė pradėjo sunkų vestuvinės suknelės modeliavimo darbą. Kad padarytų gražius raštus, teko naudoti įvairius trafaretus.

Pagal terminus ji nespėjo, todėl nusprendė paprašyti savo vaikučių pagalbos. Jie su džiaugsmu nusprendė padėti kurti tokį neįprastą apdarą.

Pateiktose foto galima pamatyti suknelės kūrimo procesą, ir jis gana sudėtingas. Ne kiekviena mergina pasiryš pakartoti šią patirtį, juk tam reikia tikro meistriškumo, vaizduotės ir kantrybės.

Pora mėnesių įtempto darbo ir galiausiai gavosi tokia graži persikų atspalvio vestuvinė suknelė.

Šou tiek teisėjai, tiek žiūrovai buvo šoke nuo tokio užmojo ir aukštai įvertino merginos darbą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 20 =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending