Connect with us

Įdomybės

Mergina paskelbė savo kritimą nuo krioklio vaizdo įrašą pirmuoju asmeniu

Paprastai mūsų redakcija stengiasi skelbti malonią, teigiamą ir džiaugsmingą medžiagą, tačiau šis įrašas šiek tiek skiriasi nuo jų. Nors pabaigia čia teigiama. Veikėja čia ne tik išgyveno, bet ir grįžo į didįjį sportą. Ne iškarto, žinoma, nes gydymas užtruko ilgus dvejus metus, kurių metu apie įvykį žinojo tik artimiausių žmonių ratas. Dabar itin pamokantis tragedijos vaizdo įrašas išplito.

Tai Ka’au krioklys Havajuose. Jo aukštis – maždaug 20 m. Čia ne kartą krito žmonės. Paprastai neišgyvena niekas.

O čia Heather Fraisen, kuri tą lemtingą dieną ėjo prie krioklio pasivaikščioti. Patyrusi sportininkė – stipri, tačiau tai jos neapsaugojo.

Heather priėjo pernelyg arti prie krioklio krašto ir tiesiog žengė vieną vienintelį neteisingą žingsnį. Vaizdo įrašas atviras, nėra skirtas jautriems.

Maža to, kad ji krisdama kelissyk atsitrenkė į akmenis, vandens toje vietoje buvo mažiau negu metras. Dėl šios priežasties mergina dar smarkiai trenkėsi į dugną. Dejonės nuo skausmo vaizdo įraše – nesuvaidintos. Heather susilaužė dešimt šonkaulių, pažeidė vieną iš plaučių, jai lūžo mentikaulis, patyrė daug vidinių sužeidimų.

Ir tai vadinama „labai pasisekė‟, nes draugai į pagalbą atbėgo per suskaičiuotas minutes, o dar po pusvalandžio malūnsparnis jau buvo pristatęs merginą į ligoninę. Kitiems pasisekė ne taip gerai, kaip sužinojo Heather iš šio klastūniško krioklio istorijos.

Parodykite šį vaizdo įrašą visiems paaugliams, visiems pradedantiesiems turistams, visiems pasitikintiems ir nerūpestingiems. Peržiūrint, atrodo, kad viskas akivaizdu – nereikia žengti ant slidžios uolos, esančios ant pačio krašto! Tačiau Heather pati prisipažins, kad tą akimirką ji nė nepagalvojo, kaip pavojinga tai gali būti. O be reikalo!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 1 =

Fresh articles

Facebook