Connect with us

Life

Mergina rado miške apleistą namą. Po susitikimo su jo senu šeimininku ji pakeitė pensininko gyvenimą

Lesli Devid – jauna ir ambicinga mergina, turinti neįprastą hobį. Ji mėgsta ieškoti apleistų namų ir fotografuotis jų fone, viduje ir prie įdomių radinių juose.

Tačiau paskutinis toks radinys pakeitė ne tik merginos likimą, bet ir žmogaus, kurį ji rado apleisto namo viduje.

Vienišas senis.

Lesli, kaip ir visada, išėjo tyrinėti tolimų miško, kuris randasi netoli jos būsto, kampelių. Ji rado eilinį apleistą, kaip jai atrodė, namą. Stogas buvo sulūžęs, stiklai išdaužyti, o kai kurios sienos ir išvis išgriautos.

Bet kai ji įėjo vidun, aptiko ten senį! Jis neparodė agresijos smalsiai merginai. Lesli tuoj pat ėmė klausinėti Lourenso, namo šeimininko, apie jo likimą ir kodėl namas yra tokios apverktinos būklės.

Jis papasakojo merginai, kad kelių dešimtmečių bėgyje gyveno visiškoje vienatvėje. Per tą laiką sveikata smarkiai suprastėjo ir jis nepajėgus prižiūrėti namo. Senis papasakojo, kad jau praktiškai negali vaikščioti, neturi dešiniosios akies, o kaire mato blogai dėl ligos.

Mergina pasidalijo Lourenso nuotrauka socialiniuose tinkluose ir pažadėjo reguliariai užeiti į svečius pas jį.

Interneto naudotojai skeptiškai pažiūrėjo į merginos pažadą, bet toji išpildė pažadą. Jau po kelių dienų Lesli patraukė pas Lourensą, pasiėmusi picą, saldumynų ir vaisvandenių. Dabar jie draugauja, ir kaskart,kai Lesli lanko senuką, šis pasakoja jai įvairius atsitikimus iš savo gyvenimo.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + 1 =

Fresh articles

Facebook