Connect with us

Įdomybės

Mergina tiesiog nufotografavo tuščią gatvę. Ir atsibudo įžymybe

Ši istorija nutiko Reikjavike, Islandijos sostinėje, vieną gražų prieškalėdinį vakarą. Maiklas Džonas Kentas nusprendė pasipiršti savo merginai tuščioje gatvėje, krintant gražioms didžiulėms snaigėms.

Šį romantišką momentą atsitiktinai įamžino viena mergina. Ji pažadėjo įsimylėjėliams išsiųsti fotografiją ir užsirašė Maiklo elektroninį adresą. Bet skubėdamas, Maiklas užrašė klaidingą adresą ir atrodė, kad fotografija amžinai prarasta.

Bet jaunuolis nusprendė nenuleisti rankų ir pasikliauti draugų pagalba. Jis paskelbė Facebook‘e tokį pranešimą:

„Mieli draugai, vakar aš pasipiršau savo mylimai Fionai. Šį įvykį atsitiktinai nufotografavo praeivė, fotografavusi gatvę. Deja, aš taip jaudinausi, kad užrašiau jai savo elektroninio pašto adresą su klaida.

Aš suprantu, kad vargu, ar mes surasim tą nepažįstamąją. Bet ką, jei visgi stebuklų būna? Žemiau – tos vietos, kurioje buvo fotografuot, nuotrauka. Aš būsiu labai laimingas, jei nuotrauka, visgi , atsiras.“

Kai Maiklas rašė šį pranešimą ant savo sienos, jis net nenutuokė, kad jis pasklis tokiu greičiu. Netrukus jau daugybė žmonių ieškojo jo nuotraukos.

Ir stebuklas įvyko! Sekančią dieną fotografija pamatė žmogus, kuris porą valandų ją apžiūrinėjo Instagramoje!

Pasirodo, nepažįstamoji mergina buvo profesionali fotografė. Ji įkėlė ieškomą fotografiją į savo Instagramos paskyrą, po ja parašydama:

„ Tai buvo neįtikėtinas vakaras. Aš išėjau iš baro, kur mes šauniai pasėdėjome su draugais. Labai gražiai snigo, ir aš nusprendžiau įamžinti gražius peizažus. Ir čia aš pamačiau porą. Jaunuolis priklaupė ant vieno kelio, norėdamas pasipiršti savo mylimajai.

Jie buvo vieni, o paskui aš priėjau prie jų ir pasiūliau nusiųsti jiems fotografiją. Jaunuolis užrašė į mano telefoną savo elektroninio pašto adresą. Matėsi, kad jis perpildytas jausmų. Po to mes apsikabinome ir išsiskyrėme.

Ši pora taip mane įkvėpė! Štai ką reiškia „būti reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku!

Maiklas iškart susisiekė su mergina ir gavo iš jos puikios kokybės fotografiją. O sekančią dieną būsimieji sutuoktiniai susitiko su fotografe, norėdami jai atsidėkoti.

Ši istorija – puikus įrodymas, kad gyvenime visada yra vietos nedideliems stebuklams!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 10 =

Fresh articles

Facebook

Trending