Connect with us

Įdomybės

Moksleivė-albinosė iš Čečėnijos apstulbino žmones savo neįprastu grožiu

Albinizmas ir heterochromija –  gana reti reiškiniai. Žmonių, gimusių su šiomis ypatybėmis, pasaulyje ne taip ir daug. Bet tokių, kaip Amina Ependijeva – vienetai. Viskas todėl, kad mergaitė atėjo į pasaulį su abiem šiomis anomalijomis.

Dėl jos švelnios sniego baltumo išvaizdos Aminą dažnai lygina su Gerda iš Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ arba Dajaneris Targarian iš „Sostų karų“ sagos. Dar daugiau stebina faktas, kad mergaitė gimė Kaukaze.

Ependijevai 11 metų ir ji gyvena nedideliame Kurčalo miestelyje Čečėnijoje. Be albinizmo ir heterochromijos Amina niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Ji eina į paprastą mokyklą ir turi daug draugų. Draugai ir mokytojai jau seniai priprato prie neįprastos jos išvaizdos.

Moksleivė išgarsėjo visame pasaulyje visai neseniai. Šių metų pradžioje fotografė Amina Arsakova savo instagrame pasidalijo nuotraukomis iš Ependijevos fotosesijos. Daugelis socialinių tinklų naudotojų susižavėjo nuostabia mergaitės išvaizda.

„Stebuklingas grožis, turbūt taip atrodo angelas“, „Graži mergaitė“, „Tikras gamtos stebuklas“, „Sniego baltumo angelas“, „Kosminis grožis“ – komentavo Aminos fotografijas.

Kuo užsiims Ependijeva, kai užaugs, ji dar nenusprendė. Tačiau jei jaunoji čečėnė nuspręs susieti savo karjerą su modelių verslu, tai tikėtina, kad jos laukia didelė sėkmė. Juk jos išvaizda – unikali.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − ten =

Fresh articles

Facebook