Connect with us

Įdomybės

Moksleivė savo rankomis pasiuvo suknelę, kietesnę net už dizainerio

14-metė mergaitė Kortni Liuts – moksleivė, kuri jau dabar žino, kokiai veiklos sferai pašvęs savo gyvenimą.

Jau dabar ji užsiima aktyviu suknelių siuvimu savo sesutėms, kurios pas ją trys. Nuo ankstyviausios vaikystės mergaitė domėjosi dizainu, neįprastais ir gražiais drabužiais. Bet tik neseniai pradėjo realizuoti savo žinias praktikoje, kai vyresnioji sesuo Mikajla paprašė jos pasiūti apdarą išleistuvių vakarui.

Mergaitė iškart ėmėsi apgalvoti darbo eskizą, o paskui parodė bandomąjį modelį, kuris iškart patiko abiturientei. Mikajla prisipažino: tai buvo būtent ta suknelė, apie ją ji svajojo visą gyvenimą; ji nuostabi ir nepakartojama, juk daugiau pas nieką kitą tokios nebus. Abiturientė pasakė, kad išleistuvių vakare daugelis mergaičių klausinėjo, kur ji pirko tokį nuostabų apdarą, į tai ji pasididžiuodama atsakinėjo, kad jį jai pasiuvo jos sesutė.

Darbas prie išleistuvių suknelės Kortnei užėmė apie 2 mėnesius. Bet sugaištas laikas buvo to vertas. Mergaitė pastebėjo, kad ją įkvepia mintis apie tai, kad ji turi galimybę realizuoti savo užmojį. O Mikajla pavadino pasiūtą jai apdarą tikru šedevru.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending