Connect with us

Sveikata

Mokslininkai teigia, kad pagal inkštirų (spuogų) išsidėstymą galima spręsti apie jūsų sveikatą

Skruostai
Skruostų sritis yra susijusi su plaučių funkcija.

Dėl tokių susirgimų, kaip bronchitas, lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL) arba kai kurie kvėpavimo sutrikimai, ant vieno ar abiejų skruostų gali atsirasti spuogų (inkštirų). Užkietėję rūkaliai taip pat dažnai turi problemų toje veido srityje.

Pasmakrė arba burna
Pasmakrė ir burna yra susiję su viršutiniu virškinimo traktu. Šios srities odos problemų gali atsirasti dėl prastų mitybos įpročių, pavyzdžiui, pernelyg daug vartojama greitojo maisto ir apdorotų produktų. Norėdami atsikratyti šių problemų, tuite peržiūrėti savo maisto racioną.

Kakta: apatinė dalis
Senovinėse Kinijos ir Indijos mokyklose mokė, kad apatinė kaktos dalis yra susijusi su protu ir dvasia. Spuogai ir kitos dėmės šioje srityje gali būti siejamos su ilgai trunkančiais nerimo ir streso priepuoliais.

Sritis apie antakius siejama su kepenų sveikata. Tokiu būdu aknė šioje vietoje gali rodyti, kad vartojate pernelyg daug toksinų (pavyzdžiui, alkoholio, greitojo maisto, nikotino). Norėdami atsikratyti aknės, turite šalinti toksinus arba mažinti jų poveikį, laikytis sveiko maisto dietos, kurioje nėra daug riebalų.

Kakta: viršutinė dalis
Sritis, ties kuria prasideda ir baigiasi plaukų augimo linija, yra viršutinė kaktos dalis. Kinijos ir Indijos medikai mano, kad ši sritis yra susijusi su apatine žarnyno dalimi arba apatine virškinamojo trakto dalimi. Spuogai šioje srityje gali reikšti virškinimo problemas.

Nosis
Sritis apie nosi dažnai yra susijusios su plaučiais ir kvėpavimo sistema. Beje, dėl šios srities riebumo ir dehidratacijos gali atsirasti spuogų ir inkštirų.

Kraujagyslių ir širdies problemos taip pat yra susijusios su šios srities odos sveikata. Pabandykite mažinti stresą ir stebėkite, ar aplink nosį dings dėmės.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + 3 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]